Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kultura pracy w replika G&G jest bardzo dobra, ale z doświadczenia polecam natychmiastową wymianę na kable niskooporowe. Jezeli planujesz jakis tuning to na sprezynie 120 ciągnie normalnie i nie ma żadnych problemów z tłokiem czy zębatkami. Wykonanie zewnętrzne również bardzo dobre. Z tego co wiem to chyba komora hop up plastikowa, ale jest dosyć szczelna. Gumka od G&G również podkręca przyzwoicie, ale możesz pokusić się na silikon guardera jeśli wymienisz sprężynę. W gearboxie jest jeszcze plastikowa prowadnica, ale myślę, że wytrzyma:)

 

najwiekszy minus to te duże opory w elektryce....

Link to post
Share on other sites

Witam

jestem od niedawna bardzo zadowolonym posiadaczem nowej repliki KWA/LMT zakupionej w Militarialodz.pl. Replika jest bezbłędna, piekielnie wręcz celna, nie potrzebowałem "szarego mydła" :icon_biggrin:

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za wypowiedzi, podpowiedzi, cieszę się że wywiązała się z tego taka piękna dyskusja ;-).

Dziękuję Wam Koledzy Maniacy za pomoc a Moderatorom za cierpliwość.

pozdrawiam

Vesper

Link to post
Share on other sites

na siłę prawie na pewno wejdzie, ale będzie naciągnięty i może nie kręcić tak jak powinien, a już na pewno trzeba będzie skalpelem przyciąć, żeby zatrzask wszedł do komory

tylko po co zmieniać...

Link to post
Share on other sites

Jak napisał przedmówca, mi jeden guarder (biały) wszedł prawie bez problemów, a drugi czarny wcale, zaciął się i koniec może na 100 kupionych gumek dopasujesz jakąś która wejdzie z wielkim bólem. Tylko po co zmieniać, fabryczna guma jest jedną z lepszych na rynku, szkoda nerwów i pieniążków oraz straconego czasu na walkę z gumką :bialaflaga: .

Edited by memonic1
Link to post
Share on other sites

no niby tak, nie wiedzialem, ze to dobra gumka, jeszcze nie zdazylem tak przestrzelac swojego aega zeby to poczuc. Myslalem, ze guarder robi najlepsze gumki, a poza tym miekka gumka przy takiej mocy lepiej sie spisuje. A gumka kwa jest z gumy czy silikonu?

Link to post
Share on other sites

A co za różnica czy gumowa czy sylikonowa, na lato jest to jedna z lepszych gumek jakie można mieć a czy zimą będzie zamarzać tego Ci nie powiem (o to zaczniesz się martwić za jakieś 6 miesięcy). Na razie możesz sobie umyć gumkę szarym mydełkiem (dobre szare mydło: "Biały Jeleń") żeby zmyć nadmiar smaru itp (woda powinna być letnia - ani nie zimna, ani gorąca). Bo z tego co wiem KWA nie żałuje smaru i może być go nadmiar w nowej replice.

Poczytaj sobie temat "M4A1 z KWA", tam jest dużo ciekawych informacji o gumce itp.

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/44986-m4a1-z-kwa

 

Oto ta gumka: http://www.casg.pl/product-pol-1008-KWA-USA-AEG-Series-Hop-Up-Bucking-2G.html

 

Edyt. Jeśli dajlej będziesz miał problem ze stabilnym kręceniem kulek, to zmień kulki.

Edited by robertrr
Link to post
Share on other sites

Nie używaj każdego mydła, niektóre mogą mieć złe pH (nie znam się całkowicie na chemii), ale jak będziesz miał kijowe mydło to możesz sobie zepsuć gumkę, najlepiej używaj szarego mydła.

A teraz co do kręcenia to weź najlepiej pożycz ze 100 kulek od jednego kolegi, 100 od innego (innej firmy) i przetestuj, jeśli któreś będą kręciły lepiej od innych to je kup...

Kulki G&G to dobre kulki, powinny dobrze lecieć, jeśli na innych kulkach też będzie słabo hopek kręcił to dopiero zmień gumkę.

(spróbuj guarderów - mało osób poleca te kulki, ale już nie jeden miał problemy z podkręcaniem, a guardery mu kręciło)

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

W końcu ta replika jest dostępna na specu http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=6733&name=ASGDK_-_LMT_Defender4_S.I.R.

W związku z czym mam pytanie czy naprawdę warto ją brać czy dorzucić te kilkaset złociszy i mieć cuś lepszego??

 

Jeśli bardzo chcesz dorzucić, to tylko do KWA USA, ale LMT to też bardzo dobre repliki, różnią się szczegółami.

Link to post
Share on other sites

Hmm.. tylko właśnie nawet coyoty nie mają tej M4A1S, a o tą właśnie chodzi :/

To chyba przytulę tą z ze speca:D Dzięki wszystkim którzy pomogli mi dokonać wyboru :D

 

A i jeszcze pytanko czy ten potwór wejdzie w chwyt bo na fotce wydaje się mały :D http://www.casg.pl/product-pol-199-Intellect-9-6V-5000mAh-NiMH-Crane-Stock.html , a jeżeli nie to jaki tam( prócz li-po) dać najlepiej. ??

Edited by Harry-ex
Link to post
Share on other sites

To ja się podepnę, i zapytam - miałem zamiar kupić tą replikę, od ASG/KWA. Czytam sobie tutaj, że ponoć lepiej dopłacić do KWA USA. Lepiej będzie kupić tą replikę? Droższa o 150 zł, osiągi podobne, tylko brak oznaczeń producenta broni palnej. Którą brać? Rozumiem, że repliki z KWA USA są robione faktycznie w USA? Czy po prostu mają lepsze wykonanie? Jak to jest?

Link to post
Share on other sites

UP:

 

To już zależy od ciebie. KWA/USA różni się od KWA/LMT tylko oznaczeniami, łożyskami 9mm-8mm oraz tym, że USA przechodzi bardziej rygorystyczne testy.

 

Oba to tajwany ale z tego co pisali moi przedmówcy, bardzo dobre. :D

 

Pozdr. Harry :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...