Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM 028-A Używka ile maks wydacć ?


Recommended Posts

Email od sprzedawcy gdy zapytałem o stan repliki.

Nie ma zadnych problemow, nie ma luznych czesci. Replika strzela tak samo jak w dniu zakupu tj 3 miesiace temu. Sprawdzalem ja na chrono ostatnio i ma 380 fps, co jest b dobrym wynikiem jak na stockowa replike cm.028, bo zazwyczaj maja 360 fps. Widocznie trafil mi sie dobrze spasowany egzemplarz. Sprzedaje tylko dlatego bo kupilem wyzszy model cymy.

Link to post
Share on other sites

Nie kupiłbym tego nawet jeśli alternatywą było by bieganie z procą(nawiasem mówiąc proca wytrzyma większy przebieg:)).16tyś w 3 msc? No ja rozumiem połączenie twardego palca z miękkim spustem^^.Nie dałbym za to nawet 250zł, wolałbym poczekać a nie ładować się na minę.Zresztą przy takim przebiegu gwarancja ci nie wiele da.Pamiętaj, że gwarancja ma tyle podpunktów mówiących o tym, że praktycznie wszystko nie jest na gwarancji a replika to zabawka i wszystkie części wew podlegają naturalnemu zużyciu i nie podlegają gwarancji:) 3/4 sklepów tak ma.Rada moja jest taka:

Pozbieraj do nowej cymy

Kup tam gdzie jest dobry serwis skoro jesteś zielony w temacie serwisowania itp.

Nie wierz do końca w to co piszę sprzedający.Kolorowanki to w tym środowisku coraz częstsze zjawisko.

Nie zapomnij o ochronie oczu podczas zabawy

Miłego dnia.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...