Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

0wn

Użytkownik
 • Content Count

  399
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 0wn

 1. Są dostępne na zbrojowni.
 2. 0wn

  SR5-A5 [STTi/SRC]

  Jeszcze wiem, że pasują kolby od TW5 bo sam taką montowałem do swojej src.
 3. TAK. Chyba, że chcesz koniecznie mieć hk416 i bawić się w specjalsa :D
 4. Zbrojownia robi czasem na nie promocję i są po 750zł.
 5. A ja bym poczekał. Po co później żałować. A specn i tak ci wszystkich nie wykupią ;) .
 6. Mówisz o śrubach wkręconych w komorę zamkową czy o śrubie która znajduje się pod diopterem? Jeśli o tej drugiej to jest wklejona na locktite. Trzeba podgrzać i dopiero odkręcać.
 7. Nie ma żadnych zdjęć, żadnego filmu, nic nie ma. Poszkodowany pomija to, że jak twierdzi replika ma korpus tańszy o 400-500zł, szkielet gearboxa wart jakieś 350zł został zastąpiony szkieletem vfc który jest wart złotych ~35. Jestem ciekaw ile wytrzyma przy 440fps i rofie 24rps. Kibicuje mu z całego serca. Karabin był igła ale miał nieosiowy gearbox? To skąd wzięły się te wyniki pomierzone na gb krytaca i jakie wyniki ma obecnie karabin na poskładanym gb vfc? Jest założony temat sporny a nie ma żadnych dowodów na poparcie słów kupującego.
 8. Porównując dwa sklepy takie jak Taiwangun który jest zdecydowanie mniejszym sklepem niż gunfire i z pewnością nie ma takich rabatów jak GF obserwuję, że: TG: http://www.taiwangun...&campaign-id=19 GF: https://gunfire.pl/p...ka-JG0450A.html Różnica w cenie : 134,62zł na korzyść TG. TG: http://www.taiwangun...&campaign-id=19 GF: https://gunfire.pl/p...inu-JG1938.html Różnica w cenie : 81,52zł na korzyść TG TG: http://www.taiwangun...&campaign-id=19 GF: https://gunfire.pl/p...u-BI-5281M.html Różnica w cenie : 113,77zł na korzyść TG TG: http://www.taiwangun...&am
 9. 0wn

  mp5 gsg

  Na moje oko to cyma 049
 10. Świeżutkie konto: http://wmasg.pl/pl/consignment/show/795552 W ogłoszeniu z granatnikiem to zdjęcie jest tak zrobione, że widać 2 wytłoczkę od takiego samego granatnika. Te granatniki to prawdziwa rzadkość a tutaj kolega ma 2? sztuki i konto świeżutkie...................... http://wmasg.pl/pl/consignment/show/795482
 11. Zdania tego typu sugerują aby nie zgłaszać sprawy na policję bo i tak to nic nie da. Nie pisz czegoś takiego bo nieświadomie pomagasz oszustom.
 12. 0wn

  H&K G3

  Musiałem to kiedyś zrobić :P Wszystko na częściach CA. Dolne łoże od ar 15 oryginał.
 13. Bawiąc się chwilę w programie graficznym wyszło mi ok 13,5mm ale jeśli ktoś ma taką szynę to prosiłbym o dokładny wynik :)
 14. To jest kopia Cyma/beta project. Nie ma tam obsady łoża. Ale w cymie jest zrobiona bruzda normalnie pod obsadę łoża więc możliwe że w GFG też jest, nie sądzę aby robili specjalnie lufę zewnętrzną inną niż do 104/105. Wystarczy wtedy kupić używkę obsady i już założysz zenita. Ja z kolei mam inne pytanie odnośnie szyny b9 i b9m. Jakby ktoś nie wiedział to wygląda to tak: Chciałbym się dowiedzieć o ile mm podchodzi wyżej ta przedłużona szyna w stosunku do szyny dolnej na łożu.
 15. Bardzo dziękuję za odpowiedź, Jakby ktoś miał taką kolbę na sprzedaż to zapraszam na pm.
 16. Mam pytanie do posiadaczy wersji z stałą kolbą. Czy obsada kolby jest metalowa?
 17. Jak chcesz coś krótkiego i dla człowieka o niewielkich gabarytach to jeszcze jest to .
 18. W polskich sklepach nie ma, a ściągnięcie tego zza wielkiej wody przekroczy te 100zł dopłaty do pdw więc już masz odpowiedź.
 19. Wersja Open bolt czyli najlepsza wersja mini uzi. Full metal na konwersji guardera. Customowy stalowy tłumik robiony na wymiarach tłumika używanego przez siły specjalne izraela w latach 80 mieszczący lufę 420mm produkcji SHS. Zmieniona regulacja hopup, zmieniona lufa zewnętrzna na stalową, Lufa jest prowadnicą dla tłumika tak jak w oryginale. Replika ze względu na moc nie nadaję się do rozgrywek asg.
 20. Jeśli tam masz plastikowe body to po prostu zmień korpus i dokup taki adapter
 21. RK. W tej cenie masz rk08s w promocji za 485zł.
 22. Cyma ale jest jedno ALE. Obecnie można rk08s nabyć za 485zł co będzie ciężko przebić, galil jest o 150zł droższy.
×
×
 • Create New...