Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy opłaca się wydac 200 zł więcej ?


Recommended Posts

Witam mam pytanie czy opłaca się kupic tą replikę i wydac to 200 zł więcej http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_040d_cm-1412.html czy może lepjej wydac 200 zł mniej http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_031b-893.html

 

I czy ta droższa replika ma o wiele lepsze osiągi od tej tańszej , czy pod wpływem 400 fps nic się w środku nie połamie

Link to post
Share on other sites

Bierz cm.040 bebechy nie porównywalnie lepsze od cm.031b

Na korzyść cm.040 jeszcze wpływa stalowy korpus.

Jednak mając twój budżet kupiłbym cm.048m,ta sama cena a drewno w standardzie.

Do tego sobie dolicz cenę okularków Uvex i-vo,oraz cenę ładowarki mikroprocesorowej Imax B6.

Link to post
Share on other sites

Panowie mam cały osprzet gogle ładowarki mikroprocesowe i baterie :) Pytam się tylko czy opłaca się wydac 2 stówki wiecej bo akurat je mam a wole kupic cos lepszego ;)

 

a i jeszcze prosił bym o porade psaującego kolimatora do tego ak razem z montazem :) najlepjej zakrytego

Link to post
Share on other sites

"Tak jak ci mówiłem kup cm.048m z linku który ci podałem wyżej"

 

Nie wiem dlaczego chcesz każdemu wcisnąć tą replikę, jeżeli jej nawet jeszcze nie posiadasz? Jeżeli podoba mu się tamta to niech ją kupi, to zależy od niego.

Link to post
Share on other sites

Właśnie mam zamiar sprzedać CM.031 B :) jedyne części z ABSu to Frontgrip,uchwyt, kolba, magazynek. 329,99 + przesyłka kupujący, przemielił 6k kulek. Zainteresowany ? :) Oszczędzisz, Broń ta ma ~380 fps'u bo sprawdzałem na kulkach 0,23 montaż na szynę boczną kosztuję 5 dyszek na taiwanie i Montaż boczny

i np. takie cuś Celownik kolimatorowy Ma jeszcze chyba z 8 miesięcy gwarancji, zasięgu nie mierzyłem ale strzelając z kumplem z tych samych kulek (jego replika 430 fpsu) on siał jakieś 5-7 metrów dalej :) e-mail ernest3991@gmail.com w razie czego.

 

EDYTA:

@down

Tak wiem ale dobra okazja się trafiła a o sprzedaży repliki zadecydowałem kilka godzin temu :)

Edited by BombaA
Link to post
Share on other sites

Ty kłamczuszku, a CAŁE body? Z czego, jak nie plastikowe?

O ile dobrze pamiętam to była cyma z serii 031 bodajże wersja 031D i miała metalowe body.Dekiel na bank ciągnął magnes ale body nie sprawdzałem/nie pamiętam.Co do 031B tak jak mówi Lesio i wszystkie sklepy jest z plastyku.

Co do wyboru:

opłaca się dołożyć 200zł do cm 040x

Czy cm 048m jest tak lepsze od cm040 bo ma drewna? Chyba nie, ta sklejka to badziew straszny.Miałem 2x 048m i oprócz tego, że działał i jako tako trzymał się kupy to nic więcej dobrego nie mogę o nim powiedzieć.O ile wewnątrz jest bdb to na zewnątrz już nie jest tak różowo. Pojawiają się luzy na nitach, sklejka w standardzie jest luźno spasowana i się rusza. Bierz po prostu to co ci się podoba, seria cm.040->0.50 to to samo(prócz cymy 0.42/42s)więc bez różnicy czy weźmiesz z drewnem czy bez.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...