Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam! Mam pytanie ... jak namówić matkę aby pozwoliła mi kupić ASG?? ... ona sadzi ze przebije mi się przez oko, ja chce kupić poniżej 320f/s. Macie pomysły, strony czy cokolwiek co pokaże że to jest bezpieczne??

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam! Mam pytanie ... jak namówić matkę aby pozwoliła mi kupić ASG?? ... ona sadzi ze przebije mi się przez oko, ja chce kupić poniżej 320f/s. Macie pomysły, strony czy cokolwiek co pokaże że to jest bezpieczne??

czy to jest kącik darmowych porad dotyczących terapii rodzicielskiej?

Link to post
Share on other sites

Witaj chłopcze. Mam dla Ciebie specjalny poradnik jak zacząć.

1. Wiedza teoretyczna. Widać że jesteś zielony bo replikę nazywasz ASG. Dowiedz się więcej co się znajduje w środku, naucz się nazewnictwa, slangu.

2. Rodzice jeżeli mówią że nie możesz na razie to posłuchaj ich i spróbuj wrócić do rozmowy za kilka miesięcy.

3. Przed kupnem "ASG" dowiedz się czy mimo Twojego młodego wieku starsi koledzy ze środowiska pozwolą Ci się razem strzelać.

4. Gdy już Ci pozwolą i uda Ci się przekonać Twoją mamę(miej zawsze szacunek do rodziców!) zacznij od kupna DOBRYCH GOGLI/OKULARÓW i szpeju.

5. Będąc już wyposażony w WIEDZĘ, ZABEZPIECZENIA, OPORZĄDZENIE, REPLIKĘ zacznij się bawić.

Porada o de mnie. Jak koniecznie musisz już teraz bo się p*srasz kupować "ASG" to niech to będzie model sprężynowy.

I jeszcze powiedz ile ty masz lat?

Mam nadzieję że to TY SAM ZBIERAŁEŚ PIENIĄDZE, a nie powiedziałeś mamie "mama daj na pistolet".

Pozdrawiam wszystkich starszych użytkowników forum :)

Link to post
Share on other sites

Witaj chłopcze. Mam dla Ciebie specjalny poradnik jak zacząć.

1. Wiedza teoretyczna. Widać że jesteś zielony bo replikę nazywasz ASG. Dowiedz się więcej co się znajduje w środku, naucz się nazewnictwa, slangu.

2. Rodzice jeżeli mówią że nie możesz na razie to posłuchaj ich i spróbuj wrócić do rozmowy za kilka miesięcy.

3. Przed kupnem "ASG" dowiedz się czy mimo Twojego młodego wieku starsi koledzy ze środowiska pozwolą Ci się razem strzelać.

4. Gdy już Ci pozwolą i uda Ci się przekonać Twoją mamę(miej zawsze szacunek do rodziców!) zacznij od kupna DOBRYCH GOGLI/OKULARÓW i szpeju.

5. Będąc już wyposażony w WIEDZĘ, ZABEZPIECZENIA, OPORZĄDZENIE, REPLIKĘ zacznij się bawić.

Porada o de mnie. Jak koniecznie musisz już teraz bo się p*srasz kupować "ASG" to niech to będzie model sprężynowy.

I jeszcze powiedz ile ty masz lat?

Mam nadzieję że to TY SAM ZBIERAŁEŚ PIENIĄDZE, a nie powiedziałeś mamie "mama daj na pistolet".

Pozdrawiam wszystkich starszych użytkowników forum :)

 

Mam lat 16, I tak, sam zbirałem. O nic nie prosiłem, Zapracowałem na nie!

Link to post
Share on other sites

Ja mam pomysł! ^^

 

kup sobie: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_44_167&products_id=7548&name=ESS_-_Gogle_Taktyczne_Advancer_V12_%283_Lens%29_-_0157 bądź jakieś jeszcze droższe, wtedy 'matkę' uspokoisz ;)

 

Te tematy są coraz zabawniejsze... Młody kolego, pomyśl trochę, to nie nasza 'matka' więc nie znamy jej osobowości... Poza tym, na zaufanie trzeba sobie zasłużyć ;)

 

 

Leeeesio, się czepiasz, on chciał mu tak pięknie dopiec nooo... ;P Widać, że nie znasz... slangu ;D

Edited by Zambezi
Link to post
Share on other sites

Ja mam pomysł! ^^

 

kup sobie: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_44_167&products_id=7548&name=ESS_-_Gogle_Taktyczne_Advancer_V12_%283_Lens%29_-_0157 bądź jakieś jeszcze droższe, wtedy 'matkę' uspokoisz ;)

 

Te tematy są coraz zabawniejsze... Młody kolego, pomyśl trochę, to nie nasza 'matka' więc nie znamy jej osobowości... Poza tym, na zaufanie trzeba sobie zasłużyć ;)

 

 

Leeeesio, się czepiasz, on chciał mu tak pięknie dopiec nooo... ;P Widać, że nie znasz... slangu ;D

JBC to ja chce wydac okolo 500 zł.

Link to post
Share on other sites

Swoją drogą myślę, że "mamine strachy" nie biorą się znikąd - może nie raz przeskrobałeś coś, przez co rodzice nie traktują Cię jako kogoś odpowiedzialnego. ;)

 

NAPEWNO nie

Link to post
Share on other sites

Masz lipę nikt Ci tu nie da porady jak przekonać rodzicielkę, może pogadaj z ojcem. Pokaż jakieś zdjęcia filmiki, a przede wszystkim jak już tak bardzo chcesz postaraj się spokojnie mówić i tłumaczyć.

Link to post
Share on other sites

Masz lipę nikt Ci tu nie da porady jak przekonać rodzicielkę, może pogadaj z ojcem. Pokaż jakieś zdjęcia filmiki, a przede wszystkim jak już tak bardzo chcesz postaraj się spokojnie mówić i tłumaczyć.

 

Dobra dzieki za porady!; )

Link to post
Share on other sites

brałem to pod uwagę, ale nie chciałem być nie miły

 

sorry, ale jesteś trochę zbyt nerwowy jak na te 16 lat, a piszesz tylko że masz 16 lat aby inni Ci udzielili informacji i Cię nie pogonili słowami "dorośnij'

Edited by GROM.USP
Link to post
Share on other sites

brałem to pod uwagę, ale nie chciałem być nie miły

 

sorry, ale jesteś trochę zbyt nerwowy jak na te 16 lat, a piszesz tylko że masz 16 lat aby inni Ci udzielili informacji i Cię nie pogonili słowami "dorośnij'

 

Przepraszam, nie jestem nerwowy. Mam po prostu taki charakter. Jak bym miał 11 lat to powiedz mi:

1. skąd bym miał 500zł aby kupić ASG?

2. Kto by mnie przyjął do pracy na Wielkanoc ... ?

Edited by MyrPL
Link to post
Share on other sites

Przepraszam, nie jestem nerwowy. Mam po prostu taki charakter. Jak bym miał 11 lat to powiedz mi:

1. skąd bym miał 500zł aby kupić ASG?

2. Kto by mnie przyjął do pracy na Wielkanoc ... ?

 

Ad 1 Widziałem jak rodzice dają dzieciakowi droższe rzeczy. Poza tym można uciułać lub pożyczyć.

ad 2 Stary, pracować w wielkanoc można mając nawet 9 lat. Rodzina na wsi lub w handlu.

 

Poza tym radzę ci się uspokoić i spokornieć ponieważ w tym sporcie (lub zabawie jak kto woli) ludzie szybko kończą obrywając kulką. Co do rodziców znajdź kogoś dorosłego kto jest w tym powyżej roku i niech sobie z nim pogadają

Link to post
Share on other sites

Hehe dobry temat ;D.Dokładnie po prostu na spokojnie porozmawiaj z rodzicami pokaż rodzicowi chociażby ten filmik :

/ rozumiem Cię bo sąsiad miał identycznie ale też pokazał ten filmik i nic przeciwko nie mieli.Powiedz że bd miał gogle i tam maske jak Ci się podoba bo w sumie to ja nie chodzę na strzelanki z maską nawet jak repliki osiągają do 500 fps - nie polecam ;D i troszkę bądź spokojniejszy bo jak ktoś w Ciebie strzeli na strzelance ty się za przeproszeniem [***] i zaczniesz jak głupi strzelać do niego i jeszcze mu krzywdę zrobisz . Powodzenia i pozdro.
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...