Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Jak sama nazwa tematu wskazuje chciałbym podkręcić nieco swoją repliczkę.

Obecnie posiadam:

-Tłok DF Titanum Full Teeth

-System BORE-UP DF

-Sprężyna m120

- zębatki stalowe, wzmacniane CA

-lufa precyzyjna 509mm, Prometheus 6,03 mm

-łożyska ślizgowe CA, metalowe

-LiPo 11.1 V

Obecnie strzelam na kulkach 0.25g.Niestety nie zdaja egzaminu,ponieważ jak dla mnie jest za duży random w celności.Chciałbym się przerzucić na kulki 0.30 lecz jak wiadomo wtedy spadnie zasięg repliki.Co należy wymienić z powyższego zestawu aby zasięg był równie duży na 0.30 jak na 0.25?

Link to post
Share on other sites

-lufa precyzyjna 509mm, Prometheus 6,03 mm

 

Czy ta precka jest dla Ciebie za słaba? :)

 

Piszę, aby nie podkręcał już tego AUGa, ponieważ na ostatniej strzelance mało brakło, żeby zrobił ,,kuku'' koledze. AUG jest ciutkę dla niego za mocny :)

 

EDIT do posta Bojeq:

guma to bodajże guarder lub systema. On po prostu chce zwiększyć moc do używania kulek 0.30 - więc zapewne mowa tu o >460fps. Dla mnie to troszku już za dużo do szturmówki, a tym bardziej do strzelającej na auto z lipo 11.1.

Edited by piter51
Link to post
Share on other sites

Tak tak ... Ciekawe komu... Aby było bez spamu :

-Po 1 piter51 jest osobą niekompetentną nie znającą się na Air Soft Gun choćby z powodu braku jakichkolwiek środków bezpieczeństwa (i nie nie mówie tu u prezerwatywach) czyt. okularów.

-Po 2 I tak ją podkręce choćby wymienię tę sprężynkę na m140 :) GB wytrzyma

Link to post
Share on other sites

GB z Tokyo Marui wytrzyma M140? Na auto? Na lipolu 11,1? Z borkiem DF'a? Tutaj troszeczkę bym polemizował...

@Piter51 wiem wiem :) po prostu szybciej pomyślałem i napisałem niż przeczytałem dokładnie posta autora :)

Link to post
Share on other sites

Fajnie to brzmi najpierw mówi że piter51 się nie zna ( bo pewnie tak jest ), a potem strzela taką głupotę, że aż szkoda to czytać.... gdyby GB Marujca wytrzymywał na stocku m140 to nigdy, za chiny bym nie sprzedał FAMAS'a... inna sprawa że tam był GB. v.1

 

EDIT:

a dodając do tego lipo 11.1 v i bore up'a to twój GB zostanie przerobiony na pasztet, który pewnie jesz....

Edited by chrislacorunna
Link to post
Share on other sites

Jeżeli trzyma Ci m120 na BU DF`a to już chwała mu za to.

 

430fps to za słaba moc?

Precka promyka i słaba celność?

 

Zmień gumkę na zieloną G&G i lipo na 7.4v to zobaczysz prawdziwą celność. I kulki G&G/Excel... A nie gunfire czy PJ, bo widząc Twoje posty możlna wywnioskować, że właśnie takowych używasz.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam! słyszałem, że Steyr od TM nie przepada za tuningiem, a jak tuning to już prawie całkowity - choć wnętrze na stocku jest i tak bardzo dobre jak i legendarny hop-up. Pytanko, jeśli chciałbym wsadzić mocniejszą sprężynę do Auga, to musiałbym wymieniać coś jeszcze? nie chodzi mi tutaj o M140, jakoś tak "kulturalnie" M100. Trzeba by było coś dokupić, wzmocnić czy coś?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...