Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobra replika do 600zł


Recommended Posts

Witam.

Ponieważ jestem nowy i chciałbym kupić pierwszą replikę mam pytanie.

Zastanawiam się nad dwoma a mianowicie:

 

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/bi-3381m_full_metal_boyi-2630.html

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm0003-black_cm-2570.html

 

Jest jedno ale - nie wiem co jest lepsze, metal czy nylon.

Zależy mi na tym żeby replika była wytrzymała.

Co polecacie?

Link to post
Share on other sites

Już mniejsza sprawa z tym nylonem i metalem, ale ogólnie G36C od Cymy jest znacznie lepsze niż jakakolwiek emka z Boyi. Dlatego jeśli tylko podoba Ci się to G36C, to możesz je kupować, bo należy do czołówki replik dostępnych w tej cenie.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Kupuj G36 cymy. Moja pierwsza replika to była właśnie p&j/boyi:) Powiem tak replika strzela świetnie i ma już swoje lata tyle, że tak naprawdę to już inna replika do której dołożyłem drugie tyle i wymieniałem dosłownie wszystko z mechanizmu:P

Link to post
Share on other sites

APS to wielki niewypał!!! Mój przyjaciel kupił i w ciągu 1 miesiąca była w serwisie 3 razy!

EDIT:Mój kumpel ma ASR104 i widziałem to od środka i jest prawie, że FULL PLASTIK! Na pewno nie bierz żadnego APSa.

Edited by butelka
Link to post
Share on other sites

Firma APS wpadła sobie na rynek z jakże wspaniałymi replikami ,podróbami podrób ,z badziewnymi gb wiem bo miałem na serwisie ak74 aps owskie, badziewne ebb i wogule replika co najwyżej na sciane choc i to moze nie .poprostu kup sobie gietke cymy lub ak tej że firmy a nie pożałujesz ,niekupisz dobrej emki za taką cene .pozdro

 

Ps. z chińczykami jest jak z loterią :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja też APS'a nie pochwalę. Kolega kupił i po pierwszej strzelance po prostu przestała strzelać. Swoją drogą, to firma, która jakiś czas temu weszła na rynek, póki co nie są zbytnio doświadczeni, ale kto wie - może ze kilka lat stworzą coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

Co bo emek boyi miałem wyrobione zdanie, repliki potrafią ładnie strzelać, ale trzeba w nich trochę zrobić i trochę kasy i czasu dołożyć.

 

Ostatnio znajomy przyniósł mi m-4 boyi na rutynowy przegląd. Replika kupiona była niedawno i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Niebo a ziemi między tą repliką a innymi boyi'ami jakie widziałem. Szczelność była bardzo dobra, stabilne 430 fps i absolutnie zero luzów na body. Nie wiem czy to jakoś nowa seria udanych replik, czy znajomy trafił na udany egzemplarz.

Edited by kobejn669
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...