Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

wszelkiego rodzaju ciuchy termoaktywne nalezy prać najlpeiej albo w orginalnym płynie do prania zalecanym przez producenta albo w naszych warunkach w płatkach mydlanych. Te nie posiadaja żadnych chemikali i nie osadzaja się na strukturze pracującej. Oczywiście pranie albo ręczne albo w pralce natawionej na delikatne rezczy (do 30-40 stopni).po przaniu ręcznym musimy sie trochę napłukać bo płatki mydlane sa gęste :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Swoje ubranie termoaktywne (bielizna Magnum) priore recznie normalnym proszkiem do prania + troche mydla. Nie traci swoich wlasciwosci, ale bardzo dlugo trzeba je wyciskac zeby pozbyc sie wody, a potem powiesic zeby wyschlo. Mozna tez zalozyc na siebie, ubranko schnie, a my nie czujemy dyskomfortu :)

--

Rzez

Link to post
Share on other sites

E tam! Ja używam UnderArmour i piorę je w pralce z normalnymi ciuchami i nie mam żadnych problemów z nim! A tak poza tym to polecam UnderArmour! Nawet jak się spocę jak świnia to po strzelance ściągam UnderArmour i jestem suchutki!

Pozdro

g.

Link to post
Share on other sites

Skoro o polarze zacżeto, to spytam, czy wie ktoś, gdzie można kupić polski polar wojskowy (ten czarny z flagami, zielonymi wstawkami na łokciach i ramionach) używany w Iraku i widoczny na wielu fotach?

Link to post
Share on other sites

Pranie w zwykłych proszkach nie służy dobrze żadnym termoaktywnym ciuszkom. Nie widać tego niestety na gołe oczy ale wierzcie mi że naprawdę nie służy :wink:

po prostu ubranie takie powoli traci swoje własciwości-wystarczy spojrzeć na metkę .. tam podany jest sposób prania

Link to post
Share on other sites
E tam! Ja używam UnderArmour i piorę je w pralce z normalnymi ciuchami i nie mam żadnych problemów z nim! A tak poza tym to polecam UnderArmour! Nawet jak się spocę jak świnia to po strzelance ściągam UnderArmour i jestem suchutki!

Pozdro

g.

 

Widzialem ich strone i przeczytalem troche pozytywnych opinii o ich sprzecie. Gdzie w Polsce (przez internet lub normalny sklep) mozna kupic takie ciuchy?

--

Rzez

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...