Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uchwyt do zawieszenia


Recommended Posts

Czołem.

Zamierzam w najbliższym czasie zakupić tą replikę, ale z tego co widzę nie ma jak przyczepić do niej zawieszenia jednopunktowego, na którym mi zależy. Zamiast uchwytu jest zwykły pierścień, który zapewne można wymienić. Znalazłem uchwyt który (jak na moją ocenę) powinien pasować, ale stosując starą dobrą zasadę "kto pyta, nie błądzi" wolę się upewnić. Czy ten uchwyt będzie pasował? Bo większość uchwytów na stronie była tylko do kolb teleskopowych, a ten wygląda do nich podobnie.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

-Myszur

Edited by Myszur
Link to post
Share on other sites

Przy kolbach stałych jest inny pierścień dystansowy pomiędzy kolbą a body.

O, taki:

Kolba

Nie wciśniesz tam uchwytu od zawieszenia z kolby teleskopowej bez piłowania kolby.

Pozostaje Ci chyba tylko zawieszenie 2- lub 3-punktowe albo kolba z miejscem na uchwyt QD (taka jak w linku)

Link to post
Share on other sites

Za długa.

 

Jednopunktowe stosuje się do dynamicznych akcji, gdzie wymagan jest wysoka manewrowość broni, czyli najczęścioe w CQB.

Z tego samego powodu stosuje się tam najczęściej krótkie giwery.

Ale to co zapewnia wysoką manewrowość w budynkach skutkuje niewygodnym użytkowaniem podczas patrolu lub w mieszanych warunkach ( las ) - bo mówiąc wprost: będzie Ci dyndać między kolanami! :dry:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...