Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Beretta M92F [UHC]


Recommended Posts

0,12 i tak za daleko nie polecą zważając na wagę no i jeszcze jak to lekkie kulki są bardzo podatne na działanie wiatru.

Osobiście to polecam m92 TM 8) niezawodna, sprawdzona... Mojej byłej UHC dotknął problem pękającego zamka i nie mam teraz do niej przekonania.

Właśnie porównując TM i UHC to Japończycy się lepiej postarali, po zdjęciu zamka od razu widać lepszą konstrukcję/budowę.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie kulki zaleca producent do tej Beretty 92f z UHC?

Z tego co wiem to zalecane są kulki o masie 0,2 tak jak ustawiony jest hop up.

 

tak poza topic'iem, czy producent kulki ma duze znaczenie? tzn. czy np. duzo rozni sie w osiagach kulka taka: http://tajgun.pl/?prod=39&cat=11 od takiej http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...cdb09c14b0f5326  

?

Kulki TM są lepiej, dokładniej wykonane, są gładkie i równe badziej niz te HFC, ale kulki z HFC wcale nie są złe a nawet porównywalne z tymi lepszymi.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja używałem kulek 0,12g i 0,2g.0,2 lecą dobrze ale na zimę nie za bardzo się nadają ,a 0,12 lecą daleko ale je podnosi (u mnie na pudełku pisze ,że HOP UP jest przystosowany do kulek 0,12g).O trwałość się nie boje-spadła mi z metra na beton i wygioł się zaczep do smyczy (musiałem odłamać :( )

Link to post
Share on other sites

Posiadałem berette z UHC przez pewien czas i moge o niej powiedziec tyle:

 

+ jest ładnie wykonana,

+ posiada nr seryjne,

+ ma dobry zasięg,

+ w miarę ciężka,

- delikatna

- mało metalowych cześci

- ciężko się przeładowuje

 

Gdyby ta beretta była tak wykonana jak ta z STTI (kupiłem ją ostatnio więc moge spokojnie porównywać) to byłaby to jedna z lepszych klamek (wg mojego uznania) Ogólnie polecam.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Mam problem z Berettą m92f. Dzis, po kilkudziesięciu strzałach, podczas przeładowywaniu(załącznik) tłok(chyba tak sie to nazywa) wychodzi troche w góre i coś sie blokuje(nie moge przeładowac), gdy podczas przeładownia wcisne go w dół to sie przeładuje ... Prosze o pomoc ... jestem zielonyobraz01058hl.jpg

Link to post
Share on other sites

ale ja go nie rozkręcałem ... nawet niewiem jak go rozłorzyc :?

 

[ Dodano: 14 Sty 2006 09:41 ]

a jak zamek pęknie to on nadal moze strzelac, mi sie wydawało ze jak cos pęknie to on wogóle nie będzie strzelac... ?

 

[ Dodano: 14 Sty 2006 10:17 ]

a jak będe wysyłał guna na gwarancje to ja czy specshop będzie płacił za przesyłke ??

Link to post
Share on other sites
sebas napisał:

Jezeli niczego nie rozkrecales/rozbierales to powinni Ci przyjąc.

 

 

Muszą przyjąc ... takie są zasady gry

Wcale nie muszą mu przyjąć jeśli uznają, że to z jego winy pomimo tego a nie wada konstrukcyjna.

 

podczas przeładowywaniu(załącznik) tłok(chyba tak sie to nazywa) wychodzi troche w góre i coś sie blokuje

Też miałem coś podobnego w mojej Berettce. Problem chyba tkwił w tym, że tłok wyszedł z prowadnic i sprężyna wypychała go do góry ale dokładnie nie pamiętam o co tam chodziło.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...