Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć.

 

Niedawno temu doszło do mnie nowe Lipo, poprosiłem o zmianę kabelków na T-Deans ... i to na tyle. Razem do wtyku było podłączone gniazdo T-Deans. Skubane nie chciało wyjść. Wziąłem mały nożyk, żeby to podważyć i przez przypadek chyba dotknąłem ten kawałek metalu w wtyczce. Poszła iskra, lekko podtopił się plastik od wtyczki, ale ... wszystko działa dalej. Po podłączeniu do Imax'a wszystko pięknie działa, to samo po podłączeniu do repliki. Teraz pytanie, czy doszło do zwarcia? Czy bateria jest ogólnie uszkodzona i już do niczego się nie przyda. Czy po wymianie wtyków, wszystko powinno działać pięknie?

 

Z góry dziękuje za odp.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dlatego RCowcy i wielu Airsoftowców przerzuca się z T na goldy w opakowanku np. XT60. Są one co prawda spore ale dośc łatwo je rozdzielić bo można pewniej chwycić i mogą przekazywać naprawde duże prądy.

 

A co w Deans'ach nie rozkłada się łatwo ;/??

 

Jak się dobrze przylutuje, to nie ma prawa puścić przewód od wtyczki.

 

Ja zawsze wcześniej przed lutowaniem już mam złączone komplety, aby te blaszki się wyrabiały i później wszystko się ładnie rozchodzi, tam też mogą płynąć duże prądy, wystarczające które używamy w ASG ;)

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Dlatego RCowcy i wielu Airsoftowców przerzuca się z T na goldy w opakowanku np. XT60. Są one co prawda spore ale dośc łatwo je rozdzielić bo można pewniej chwycić i mogą przekazywać naprawde duże prądy.

 

 

Jak myślisz że XT60 łatwo się rozdziela, to się chyba mylisz. :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...