Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza Snajperka


Recommended Posts

Grałem w ASG na różnego rodzaju obozach ale nie mam własnego egzemplarza. Zawsze byłem natomiast fanatykiem snajperki - w każdej strzelance od komputerowych do prawdziwych zawsze paliłem się do tej roli. Teraz postanowiłem nabyć tę broń lecz jestem dość zielony w sprawach : jak wybrać dobrą i nie przepłacić. Wiem , że najważniejszy jest FPS ale jak on się przelicza na metry i ile dobra snajperka powinna min.-max. mieć ?

 

Sam myślałem nad :

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-255-Karabin-wyborowy-L96-WELL.html - L96 500fps

lub identycznym modelem tyle że z 460FPS za 50zł mniej

 

Czy to dobry wybór ?

Prosiłbym abyście mi opisali co jest dobre a co nie , na co należy generalnie w asg zwracać uwagę przy kupnie , polecili dobre sklepy i oczywiście modele wg was lepsze. Czyli generalnie wytłumaczyli : "o co biega ..."

 

Dziękuje z góry za odpowiedzi oraz za poświęcenie czasu nad moim tematem .....

Link to post
Share on other sites

Gdzieś wcieło temat dla ciebie więc napiszę osobiście:

Repliki karabinów snajperskich w które nie włożyło się przynajmniej 1000 zł nie nadają się do niczego, oprócz strzelania do puszek z 10 m.To było po pierwsze a po drugie zajrzyj do TEGO tematu.

Link to post
Share on other sites

I przede wszystkim nie mając dużego doświadczenia w AirSofcie nie bierz do łapek żadnej repliki powyżej 450FPS. Jeszcze komuś wystrzelisz z 5 metrów.

 

"Snajpienie" w AS to nie to samo co w grach komputerowych.

Tutaj przewagę masz tylko kilku metrów nad AEGami.

Nie powinieneś strzelać z dystansu mniejszego niż 30m.

"Fragów" dużo nie natrzepiesz.

Nie wykładając odpowiedniej ilości kasy zapomnij, że będziesz mógł celnie strzelać na dystansie powyżej zasięgu AEGów. Raz strzelisz i nie trafisz, zaraz dostaniesz grad kulek z AEGa.

 

 

Jeżeli AirSoft traktujesz jak gry komputerowe w "realu" to odpuść sobie ten sport.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Ile można ?!Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...