Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym zacząć swoją przygodę z ASG. Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś zestawu na początek, a mianowicie

 

Broń:

http://allegro.pl/karabin-m4-a1-aeg-i1663999096.html

(I ogólnie co sądzicie o M4A1 - nawet później o tej replice http://allegro.pl/colt-m4-a1-full-metal-m4a1-limited-edition-i1666664462.html

 

Google:

http://allegro.pl/gogle-bolle-x90-tactical-i1669974503.html

 

Mundur będę miał od kolegi

 

Kamizelka - tutaj liczę na was :) Jakaś w miarę wygodna, dobra do 150zł ( o ile do takiej kwoty dobre są)

 

Pozostają jeszcze nakolanniki - tutaj proszę o jakieś linki do fajnych według was, w granicy 80zł? 100?

 

O czymś zapomniałem?

 

Pozdrawiam :)

 

Edit: Zapomniałem, no i oczywiście jakie buty do tego typu zabawy?

Edited by Arandur
Link to post
Share on other sites

Arandur, naprawdę dziwny wybór, chcesz kupić replike za 120zł a nakolanniki za 100?

Lepiej zbierz kase, kup jakieś firmowe okulary a reszte zainwestuj w replikę.

Zapewne starczy na cm.028, która zresztą jest tak samo limitowana jak CyberGun z linka.

Ogólnie to omijaj szerokim łukiem tą firmę, w tym przypadku to dokładasz 300zł na szitowate oznaczenia i inny karton niż w boyi/A&K.

M4 to dobry wybór na początek, masz dużą możliwość rozbudowy gearboxa jak również części zewnętrznych.

Wersja standardowa bez risów jest bardzo lekka i poręczna.

Link to post
Share on other sites

M4A1 to zły wybór, chyba że tak jak pisze dizip zainwestujesz ok. 1000 zł.

 

Na początek szukaj AK Cymy 028 lub 031, AK beta Specnaz, MP5K Galaxy lub G36 JG.

 

To co podałęś, to nie jest replika asg tylko zabawka z odpustu, która z asg nie ma nic wspólnego i służy do nabijania w balona nie znających się na airsofcie ludzi.

Link to post
Share on other sites

Kuźwa mać, a czemu niby M4 to zły wybór na początek? Za małego skilla ma chłopak, do noszenia tego? Czy każdy nowy musi z gównianym cm.028 latać według Was? Po co mu gówniana namiastka Kałasznikowa, z nie wygodnymi magazynkami, skoro może kupić wygodne i kompaktowe M4? Myślcie...

Link to post
Share on other sites

Do 1000 złotych znajdziemy dwie firmy, które produkują dobre emki. Tak, śmiem pisać dobre, bo na każdej strzelance spotykam wiele chińskich emek tych firm, które są używane od dwóch-trzech lat i które replikom markowym nie ustępują osiągami.

 

A&K [P&J] (III generacja) - jestem również posiadaczem dwóch trzyletnich replik tej firmy (SR25 i SPR).

JG [GFC] (IV generacja) - widziałem trochę egzemplarzy na strzelankach - bardzo dobre osiągi i niezłe wykonanie.

 

W dalszej kolejności (już bym się obawiał kupić) postawiłbym:

Boyi - wymagają kilka zmian na samym początku, ale później nie najgorzej się odwdzięczają.

AGM - cechują się dużą losowością produkcji. Część egzemplarzy to kicha, a część to repliki nie do zajechania.

 

Całą resztę producentów tanich emek (SRC, wcześniejsze generacje JG i A&K, Well, CG, DE, APS) od razu bym odrzucił.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Podaj mi dobre M4 do 1000 zł.

No czekam...

 

Tak jak napisał Logan. Podpisuję się pod tym. Do tego dodam jeszcze ten model tak przy okazji KLIK! i nawet dostępny aktualnie. Mam 'oko' na taki egzemplarz, że tak powiem, chodzi bez awarii już prawie półtora roku. Da się? Da się.

Edited by Karmazyt
Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał Logan. Podpisuję się pod tym. Do tego dodam jeszcze ten model tak przy okazji KLIK! i nawet dostępny aktualnie. Mam 'oko' na taki egzemplarz, że tak powiem, chodzi bez awarii już prawie półtora roku. Da się? Da się.

 

 

 

W dalszej kolejności (już bym się obawiał kupić) postawiłbym:

Boyi - wymagają kilka zmian na samym początku, ale później nie najgorzej się odwdzięczają.

 

Jednak masz na "oku" troszkę złą replikę.

Link to post
Share on other sites

Ot:

 

Jak ktos chce kupić auto w stylu BMW e46 coupe czy Mercedesa CLK to poleca mu się Nissana Pathfinder'a?

 

Zrozumcie, że w replikach nie liczy się tylko to, że w stocku można wpakować sp150 i li-po 11.1v. Podoba się komuś m4 to niech kupi m4, wkoncu z jakiegoś powodu ta osoba chcę kupić właśnie ten model.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...