Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy czarna maska i czarne ochraniacze łokci i kolan współgrają z woodlandem?


Recommended Posts

Hej

 

Czy jeśli posiadam:

- mundur w klasycznym woodlandzie podobnym do tego tutaj

- czarną maskę w połączeniu z patrolówką woodland

- niezakamuflowaną broń

 

to czy ok są całkowicie czarne ochraniacze łokci i kolan? Czy może jednak powinienem się ich pozbyć i zainwestować w zielone w kamuflażu?

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

bierz zielone, albo woodlandowe najlepiej nie czarne

 

 

Czy mógłbyś postarać się przestrzegać zasad poprawnej pisowni - zaczynać zdania wielką literą, kończyć kropką, stosować poprawną interpunkcję?

Jeśli się do tego nie zastosujesz, to w tym dziale będziesz miał bardzo ciężkie życie...

 

 

Królik

Link to post
Share on other sites

Babcia mówiła, że czarny pasuje do wszystkiego.

 

A czym Ty się przejmujesz? W airsofcie chodzi o to, żeby strzelać, a nie, żeby bawić się w chowanego w krzakach i "kasować leszczy" przy pomocy uber pro wyciszonej repliki, której nawet sam strzelający nie słyszy.

Link to post
Share on other sites

A czym Ty się przejmujesz? W airsofcie chodzi o to, żeby strzelać, a nie, żeby bawić się w chowanego w krzakach i "kasować leszczy" przy pomocy uber pro wyciszonej repliki, której nawet sam strzelający nie słyszy.

No w sumie....

Link to post
Share on other sites

Babcia mówiła, że czarny pasuje do wszystkiego.

 

A czym Ty się przejmujesz? W airsofcie chodzi o to, żeby strzelać, a nie, żeby bawić się w chowanego w krzakach i "kasować leszczy" przy pomocy uber pro wyciszonej repliki, której nawet sam strzelający nie słyszy.

 

Wiesz, to różnie pojmujemy airsoft. Ostatnio uważniej liczę, ile razy zostałem odstrzelony, niż ilu przeciwników odstrzeliłem...

Link to post
Share on other sites

 

W airsofcie chodzi o to, żeby strzelać, a nie, żeby bawić się w chowanego w krzakach i "kasować leszczy"

 

Wydaje mi sie że jeśli masz takie podejście do AS to przeżuć sie może na PB tam będziesz mógł strzelać i strzelać.

Link to post
Share on other sites

Co lepiej zamaskuje się w lesie, czarny czy zielony?...

 

Jak babcię kocham, za tydzień ktoś spyta, czy różowe stringi pasują do A-TACSa i skarpetek z playboya w terenie miejsko-pustynnym :P

 

Dlatego warto zaproponować podforum "moda airsoftowa" bądź Dress Code ASG

Link to post
Share on other sites

Najprościej to sobie zrób test załóż w te miejsca na mundurze coś czarnego i zobacz jak ci się podoba. Nie wiem wyjdź na pole zrób se zdjęcie czy coś i sam oceń czy ci się będzie taka kolorystyka podobać. Myślę że nie ma co więcej pisać w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

"Czarna taktyka" i "Zielona taktyka"... Jak sama nazwa taktyk wskazuje, czarna do budynku, a zielona do lasu. Niektórzy ludzie w dresach biegają i nie narzekają:)

 

A do czerwonej taktyki jak sama nazwa wskazuje powinenem zakupić czerwone oporządzenie?

Link to post
Share on other sites

A do czerwonej taktyki jak sama nazwa wskazuje powinenem zakupić czerwone oporządzenie?

 

A jak ktoś ma szary kombinezon, to automatycznie zaczyna uprawiać "taktykę szarą".

 

 

TAK i TAK : DDDD

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...