Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hi-Cap krótki do AK 47


Recommended Posts

Kupiłem sobie parę dni temu magazynek Hi-Cap krótki do AK 47, taki stalowy. Dziś miałem go pierwszy raz na strzelance. Pod koniec drugiego magazynka przestał podawać kulki. Wysypałem wszystko z niego, zaglądam i tam są w środku jakieś tryby - kręcą się tylko czasem. Tzn zaglądam - nie kręcą się, obracam magazynek patrzę nasłuchuję, zaglądam znowu i już się nawet pokręcą ze dwa obroty i przestają :/ Czy da się to jakoś naprawić samemu? Tzn te magazynki są rozbieralne?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kupiłem sobie parę dni temu magazynek Hi-Cap krótki do AK 47, taki stalowy. Dziś miałem go pierwszy raz na strzelance. Pod koniec drugiego magazynka przestał podawać kulki. Wysypałem wszystko z niego, zaglądam i tam są w środku jakieś tryby - kręcą się tylko czasem. Tzn zaglądam - nie kręcą się, obracam magazynek patrzę nasłuchuję, zaglądam znowu i już się nawet pokręcą ze dwa obroty i przestają :/ Czy da się to jakoś naprawić samemu? Tzn te magazynki są rozbieralne?

 

Są rozbieralne. Wybij pin przy zaczepie maga, zdejmij dolną stopkę i voila.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
Guest Jedi Knight

a może drodzy ludzie ale nie uwiezycie ale sypią mi się hi capy. Teraz mam tego krótkiego który robi coś takiego: podczas pokręcania, gdy tylko napotka opór, nie naciąga dalej spręzyny i przeskakuje, klik klik. Rozebrac umiem i tez to uczyniłem, lecz patrząc na ten mechanizm nie jestem w stanie ocenic co jest odpowiedzialne co to ze tak robi. Najchętniej pozbyłbym sie tej blokady aby zawsze podkręcał bezwzgęldu jak mocno jest sprezyna naciągnieta. Mozna to robic bez problemu na czuja ale musi trzymac ten "opór" inaczej nie bedzie wpychac kulasów do komory. preussen pisałes ze miales MID capy - ale czy krótkie? bo takowych nie widzialem. W linku który podałem wczesniej wyraznie widac ze te low capy istnieją na te 45 kulek. Ale midy....???

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...