Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

6mm EXPLODING BB's


Recommended Posts

Eeee pierwsze słyszę :D szkoda że nie zaprezentowali działania. Co do działania nie wiem, jakoś nie jestem przekonany, co będzie jeżeli "Exploding" nastąpi z jakiegoś powodu w lufie albo w komorze ? :zastanawia: Po opakowaniu nie twierdzę, że są one precyzyjnie, więc posiadaczom luf precyzyjnych i pół-precyzyjnych podziękujemy :happy:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ciekaw jestem co kierowało twórcami tych kulek? Nie są to kulki precyzyjne , więc do snajperek się nie nadają jako fajny efekt potwierdzający trafienie. Z tego co na szybko wyczytałem na innych forach to wszyscy z miejsca banują używanie tych kulek w rozgrywkach - bo kto chciałby dostać z czegoś takiego ?!? Więc w sumie nadają się tylko do niedzielnego postrzelania z pistoletu do celu...bliskiego :D

Edited by white_pl
Link to post
Share on other sites

Hmmmm.. raz zostałem podpalony w ghillie przez kolegę palącego papierosa (podobno dziwnie wyglądałem biegnąc ku rzece), i było by z całą pewnością możliwe podpalenie serią takich kulek. To, kulki aluminiowe i "paintballowe" to jedne z wielu rzeczy, które nigdy nie powinny znaleźć się w ersofcie.

Edited by 50zyt
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...