Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. mam pytanie bo ja pierwszy raz chce kupić replikę nie mam zbyt wielki fundusz znalazłem w necie tanią replikę ale nie wiem czy to będzie dobry wybór http://www.taniemilitaria.pl/ak47-kalasznikow-cm022-wersja-asg-p-98.html dla tego PROSZĘ WAS O POMOC. ma mało FPS-uw i nie wiem cy da się je zwiększyć tak do 260 FPS. ja się tz tak się na tym nie znam ale wiem że musiałbym w nim wymienić lufę wewnętrzną na dłuższą. Z GÓRY DZIĘKUJĘ. POZDRO

Edited by mentos2811
Link to post
Share on other sites

A macie może jakąś stronkę z tanimi replikami?

ja pisałem ten temat o 4 w nocy i prawie zasypiałem dlatego są błędy.

 

A macie może jakąś stronkę z tanimi replikami?

ja pisałem ten temat o 4 w nocy i prawie zasypiałem dlatego są błędy. http://www.militaria.pl/action_sport_games/karabinek_aeg_arsenal_sa_m7_%2815361%29_p5781.xml?cat=121 mam jeszcze taką opcje to będzie chyba o wiele lepsze.

Link to post
Share on other sites

Człowieku!! Kup tę cymkę i trochę z nią pobiegaj. Wtedy jak już będziesz wiedział więcej o rozgrywkach i odnajdziesz swój ulubiony sposób gry to i będziesz wiedział w co doposażyć swoją replikę. Być może do tego czasu kupisz już coś z risami. Na dobrą sprawę kupujesz używana g36-jakieś 250-300 zł ok340-360 fps i risy w standardzie. Nic nie musisz dokupować.

 

Poza tym body w cm.028 jest plasticzane i ja osobiście nie montowałbym montażu bocznego. Ale oczywiście da się, tylko nie wiem jak długo będzie trzymał.

Edited by rodnath
Link to post
Share on other sites

przepraszam za pisownie, mam dysortografię

 

szukam u was pomocy bo moi kumple nie wiedzą gdzie szukać tanich replik, bo siedzą na kasie i mają repliki za minimum 600zł

 

ja w mojej ekipie jestem saperem, strzelamy się na fortach karabin używam na otwartej pżestrzeni a po fortach biegam z socom-em

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...