Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który shotguun lepszy


Recommended Posts

To jest prawie to samo - różnią się tylko długością lufy.

 

Jak wynika z praktyki kilkorga znajomych (i mojej też), wersja z dłuższą lufą podczas walki wewnątrz pomieszczeń bywa nieporęczna. Ta z krótszą jest OK - na ile coś z pełnowymiarową kolba i sensowną długością lufy może być OK wa takiej sytuacji ;) . Długość lufy wewnętrznej jest taka sama w obu przypadkach, a replika o zasięgu całkowitym ok. 30m słabo sprawdza się w innych sytuacjach, niż CQB - nawet przeciw innym sprężynom, byle miały lepszy zasięg (da się grać, ale łatwo nie jest).

 

Sugeruję M3.

Link to post
Share on other sites

Technicznie, to jest ten sam shotgun. Różnią się tylko długością lufy.

Kup sobie więc ten który Ci się wizualnie bardziej podoba.

Nie sądzę, żeby jeden miał hopa a drugi nie. Gunfire często ma błędy w opisach produktów.

Prawdopodobnie żaden z tych shotów nie ma hopa.

Edited by Błazen
Link to post
Share on other sites

Po prostu ładujesz kulki i strzelasz. To jest sprężyniak, żadne zasilanie gazowe nie wchodzi w grę.

 

PS: Nie jestem pewien, ale czy ta różnica w długości luf nie dotyczy tylko i wyłącznie lufy zewnętrznej? Wszystkie lufy wewnętrzne są chyba tej samej długości? Czy coś pomieszałem.

Link to post
Share on other sites

Jak czytałem temat o benelkach, to jedni pisali, że hu im dobrze działa, inni, że nie. Jedni mieli strzykawkę, inni nie... Widać jest duża losowość produkcji.

U mnie 0.2 za lekkie, 0.23 wydają się być odpowiednie. Sprawdzę jeszcze 0.25. Bo i tak HU za mocno podkręca dwudziestki trójki.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Niechlujność Autora i niechęć w korzystaniu z szukajkiJeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...