Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-74M Phantom Anniversary (ICS)


Recommended Posts

Cześć, koledze wyżej chodziło o mnie.

 

Te szyny ris są strasznie badziewne, plastikowe, szyna nad deklem po założeniu eo552 naprawde mnie denerwowała, trzymając za chwyt przedni krzyż kolimatora latał góra dół. Denerwowało mnie też wkładanie baterii - 9,6v stick to maksimum jakie wcisniesz pod dekiel. Osiągi miała, rof miała, rok chodziła bez awarii i pewnie dalej by chodziła. Obecnie zmieniłem chwyt przedni na ris (taki jak w cm.028a tylko, że od ics) i replika jest o wiele ładniejsza, przyjemniejsza w użytkowaniu.

 

EDIT: Na początku miałem go z gumką zmienioną na czarną systeme, na kulkach 0,25g Madbulla grałem przez rok i niczego mi nie brakowało. Przemieliłem z 25 tys. kulek, gumka dalej kręci tyle, że teraz 0,36g. :icon_biggrin:

Edited by Damianosky
Link to post
Share on other sites

Ja się nie pomyliłem, po prostu przez ostatnie kilka lat żyłem w przekonaniu że te risy są metalowe. Nawet widziałem go za plexi w sklepie i na strzelance :)

Dziś doczytałem opis i się zdziwiłem :D

Edited by Pawelo
Link to post
Share on other sites

Kupić bez szyn i to: http://gunfire.pl/product-pol-1152190687-Szyna-montazowa-do-AK.html

 

Miałem eotech 552 od tomekpl, dobry był. Oferte możesz znaleźć na forum.

 

http://madonion.eu/AK74M_RIS_p16.html Mam założony chwyt przedni taki jak w tym i tą szyne z linku u góry. Jest dużo lepiej niż z tymi "phantom".

Edited by Damianosky
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...