Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mam zamiar nabyć replikę. Chciałbym w niej wymienić gumkę hop up, akumulator+ładowarkę, myślałem też o lufie precyzyjnej. Wszystkie elementy chcę kupić w sklepie gunfire, tak więc prosiłbym o propozycje. (zaznaczam, że przeglądałem dużo tematów o tej replice lecz nadal nie wiem co do niej dobrać)

 

Gumkę hop up myślę, że ta będzie dobra: klik

 

Co do akumulatora i ładowarki czekam na wasze propozycje,

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

nie umiecie sami wybrać bez pomocy?

 

 

potrafie, ale wole zapytać się ludzi, którzy siedzą już w tym trochę i nie pójdę zielony do sklepu a tam wcisną mi jakieś gówno, po to chyba jest forum tak?

a chciałem się dowiedzieć jakich napięć używacie w swoich replikach lub podobnej do tej, którą chcę kupić.

Link to post
Share on other sites

Firma zależy od portfela :} Są tanie np. Turnigy i Zippy i droższe np. Kokam-y i Fullymax-y :cool: Ja posiadam Zippy-ego i wcale zły nie jest. Tylko na początku poczytaj sobie o lipolach bo trzeba je lepiej traktować niż Ni-xx :)

Link to post
Share on other sites

Mając alarm i mikroprocesorówkę lipo nie powinno się nic stać.

 

Jeśli chodzi o cały tuning to tak:

 

Gumka - G&G, Systema, Guarder też pasi.

 

Lufa - dowolnie, tanio systema, nieco drożej, a lepiej Promyk i KmHead.

 

Aku - tu masz szereg modelarskich, tego jest mnóstwo. Od siebie polecam Turnigy i Zippo, sam mam i w moim KWA jest ponad 20k/s, jak na 7,4V i 20C niezły wynik. Dałem za nie lekko ponad 50 zł, a za te same tyle ze do asg wywalisz dwa razy tyle, z tym że tam wtyku nie musisz zmieniać.

 

Ladowarka - oczywiscie mikroprocesorowa - Imax lub Turnigy Accucel, ewentualnie gdybys batkę Power Beana bral, wez i ich ładowarkę, jest super.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że robi się bałagan więc kilka rzeczy wyjaśnię, bardziej pasuje mi 1 opcja dlatego, że jest wygodniej (nie muszę zmieniać wtyków itp.), co do 2 opcji to na IMAX'a mogę się złożyć z kolegą, jeżeli chodzi o aku to tutaj będę musiał zmieniać te wtyki? Pojemność aku musiałbym dobrać tak, żeby się zmieścila.

Link to post
Share on other sites

Zależy, przy dwóch celach na rc-electrotown widziałem wszędzie xt60 a w replice pewnie masz tamyjie (która swoją drogą jest do wymiany) .Gdyby było miejsce na xt-eki to dokupił bym jedną sztukę do repliki , a jeśli nie to wymienił na deansy przy bateri i gietce :cool:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...