Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jesteśmy nowo powstałym sklepem internetowym, lecz nie posiadamy chwilowo swojego lokum.

Ceny posiadamy jedne z najniższych na rynku.

Nie posiadamy bardzo dużego asortymentu, ponieważ to start sklepu lecz wraz ze wzrostem zainteresowania liczba przedmiotów będzie wzbogacać się nowe przedmioty.

Będę robił w razie zmian update tematu!

 

Website: http://www.asgf.pl

Mail: sklep@asgf.pl

GG - 36979914

 

Pozdrawiam.

ASG Falcon

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Siema.

Niedawno robiłem u nich zamówienie z czystej ciekawości i jestem bardzo zadowolony.

 

Ceny bardzo konkurencyjne, szukałem po innych sklepach ale nie było nic, podam jeden z przykładów: kulki Kulki MadBull - 0,25g - 4000 sztuk kosztują tylko 38 zł :icon_biggrin:

 

Kultura osobista właściciela jest na poziomie (kontaktowałem się z nim telefonicznie i przez gg ). Wszystko szybko i sprawnie.

 

Trochę niewiele asortymentu lecz każdy jakoś zaczynał. Mają bynajmniej wszystko to co nie zbędne.

 

POLECAM SKLEPIK W 100 % .

Link to post
Share on other sites

A te części wydają się podejrzane, a w replikach tylko g36, a może to było tak, kupiliście G36, wystawiliście w sklepie internetowym, rozebraliście i sprzedajecie i części i karabin, z jednego karabinu. :happy:

 

Siema.

Niedawno robiłem u nich zamówienie z czystej ciekawości i jestem bardzo zadowolony.

 

Ceny bardzo konkurencyjne, szukałem po innych sklepach ale nie było nic, podam jeden z przykładów: kulki Kulki MadBull - 0,25g - 4000 sztuk kosztują tylko 38 zł :icon_biggrin:

 

Kultura osobista właściciela jest na poziomie (kontaktowałem się z nim telefonicznie i przez gg ). Wszystko szybko i sprawnie.

 

Trochę niewiele asortymentu lecz każdy jakoś zaczynał. Mają bynajmniej wszystko to co nie zbędne.

 

POLECAM SKLEPIK W 100 % .

Naucz się ortografii i znaczenia niektórych słów. Poza tym ty też wyglądasz podejrzanie, jeden jedyny post i to zachwalający sklep?

Edited by Traker
Link to post
Share on other sites

Traker Ja nie wiem co ty brałeś ale raczej środki niedozwolone i jeśli masz kompleksy to idź do jakiegoś specjalisty a nie się czepiasz małych błędów ortograficznych i nie wiem tak na prawdę po co spamujesz nie wiem łapiesz jak najwięcej postów czy coś w tym stylu albo chcesz się popisać że umiesz pisać :hahaha:

 

 

 

i proszę nie komentuj tego posta tylko przyjmij go do wiadomości

 

i po primo jeśli niczego nie kupiłeś to nic nie pisz

 

a po secundo to piszemy opinie a nie poprawiamy innych użytkowników

, piszemy tylko i wyłącznie opinie, proszę także żeby moderator zrobił porządek

Edited by master111
Link to post
Share on other sites

No i nie fajnie że kolega master111 nie szanuje nas jak i zasad panujących na tym forum. Zapraszam do zapoznania się z netykietą, a następnie z regulaminem forum.

- niestosowanie zasad polskiej pisowni

- obrażanie innych userów

- spam

 

Traker - IP mają różne, więc nie ma podstaw do oczywistego powiązania z sklepem.

 

Wątek radze zakończyć nim posypią się bany.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 10 months later...

Działa, nawet rozmawiałem z kimś od sklepu przez telefon po złożeniu zamówienia. Właśnie odebrałem paczkę z promocyjnymi kulasami Guardera 0,25. Niestety nie wysyłają kurierem ale można zadzwonić i się dogadać że samodzielnie zamówi się transport kurierem z sklepu do domu. Z uwagi na wagę kulasów ceny poczty robią się średnio atrakcyjnie przy większej ilości. Podsumowanie - dostałem co zamawiałem z mała uwagą ... brakło paragonu, na pierdoły to i tak mi nie był potrzebny, ale jakby coś większego było kupione i potrzeba gwarancja to hmm...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...