Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magi SRC do AK


Recommended Posts

Porządne smarowanie olejem silikonowym lub wazelinowym + kulki G&G, Madbull lub inne porządne, polerowane. Też używam tych magów i z doświadczenia wiem że to najlepsze co możesz zrobić. Po takim zabiegu nie musisz się martwić że zaczniesz strzelać do wroga pustym magiem.

Link to post
Share on other sites

Kulki P&J Premium nie są złe, jeśli chodzi o ich jakość, ale mają tendencję do blokowania się właśnie w magazynkach typu mid-cap. Nie zdarza się to z wszystkimi kulkami, ani z wszystkimi magazynkami, ale zdecydowanie częściej niż jakby miał to być przypadek.

Link to post
Share on other sites

Kulki P&J Premium nie są złe, jeśli chodzi o ich jakość, ale mają tendencję do blokowania się właśnie w magazynkach typu mid-cap. Nie zdarza się to z wszystkimi kulkami, ani z wszystkimi magazynkami, ale zdecydowanie częściej niż jakby miał to być przypadek.

 

To prawda, w dużej mierze zależy to od serii jaką masz, używając tych kulek ponad rok temu miałem wrażenie że są lepiej wykonane.

Link to post
Share on other sites

Przy dobrych kulkach smarowanie jest przydatne, dobrze wpływa na sprężynę i sprawia że kulki chodzą w magu płynniej minimalizując ryzyko zacinki do zera. Oczywiście magazynek smaruje się tylko od czasu do czasu i nie przesadną ilością olejku, po smarowaniu należy poczekać aż spłynie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam

Nie wiem czy w dobrym miejscu proszę o pomoc ale mam problem z magami SRC (mid-cap) do AK-74.

 

Otóż magi na początku zostały przesmarowane oraz ładowane stopniowo i po przypięciu ich do broni jest problem otóż magi siedzą sztywno ale nie o to chodzi lecz jest ten charakterystyczny klik który słychać gdy blokada odskakuje i po wystrzeleniu jednej kulki następnej nie wystrzeli i po mocnym uderzeniu znowu jest klik i znowu to samo czyli strzeli.

Myślę że coś przeszkadza komorze w odblokowaniu blokady ale w to wątpię skoro mag nie przesuwa się góra-dół.

 

Porównywałem te magi z hi-capami i nie widzę znaczącej różnicy lecz zauważyłem że w miejscu skąd wychodzą kulki że tak powiem jest kołnierz i może to on blokuje by mag dalej się nie przesuwał przez co po strzale przesuwa się lekko w dół co powoduje odskoczenie dzyndzla i blokadę kulek.

 

Jeżeli chodzi o AK-74 to jest on firmy ICS.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...