Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mad Bull jest ok, choć ja bym kupił normalną długość i olał tłumik (ale to twoja decyzja). Zmiana lufy nie jest trudna, jednak wcześniej obejrzyj jakiś tutorial na YT. I pamiętaj o włożeniu dystansera, o czym zapominają często początkujący. :cool:

Link to post
Share on other sites

Wiem, czytałem i dzięki za pomoc, ale jeszcze 1 nie wiem - czy nie jest mi potrzebna jakaś lufa zewnętrzna? Czy mogę po prostu włożyć tłumik i do tłumika i stockowej lufy zewn. wkładam preckę. Tylko tyle?

Pozdrawiam.

Edyt: Czy jeśli tłumik ma gwint prawoskrętny a mój karabin lewo to czy nie dam rady go nakręcić?

Edited by engray
Link to post
Share on other sites

Wiem, czytałem i dzięki za pomoc, ale jeszcze 1 nie wiem - czy nie jest mi potrzebna jakaś lufa zewnętrzna? Czy mogę po prostu włożyć tłumik i do tłumika i stockowej lufy zewn. wkładam preckę. Tylko tyle?

Pozdrawiam.

Edyt: Czy jeśli tłumik ma gwint prawoskrętny a mój karabin lewo to czy nie dam rady go nakręcić?

Zastanów się :dry: ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

A ja mam JG G36C. Wstawiłem czerwonego madbulla, preckę 360mm JBU 6.01mm i tłumik 30x110mm no name. Teraz dopiero jestem zadowolony ze swojej repliki

http://img217.imageshack.us/img217/3314/1003025o.jpg

Powiększyłem jeszcze troszeczke otwór w handgripie, żeby nie trzeba było za każdym razem jak chcę wymienic baterię odkręcać tłumika.

Edited by bizon96
Link to post
Share on other sites

W preclufie podstawowy paramter to wykonanie, dlatego nie tylko przrkój się liczy (bo to są setne części milimetra), tylko firma, która to zrobiła. Najlepsze preclufy robi Prometheus i KM Head, niezależnie od przekroju.

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

Prometheus wykonuje tylko lufy 6.03mm, a KM Head tylko 6.04mm. Jak napisał już ktoś, nie średnica wewnętrzna stanowi o jakości lufy. Lufy PDI i EdGi to w Polsce duża rzadkość i znaleźć je można w najlepszych karabinach snajperskich. W przypadku obu tych firm koszty luf to mniej-więcej 10zł za 1cm lufy, co w przypadku Giety od Cymy daje nam grubo ponad połowę wartości repliki.

 

Pozdrawiam,

Lao

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...