Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Blaski i nędze bycia kobietą - czyli jak sobie radzą damy?


Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D  Zapytaj starego snajpera profesora Miodka o co chodzi bo ja nie mam siły. Ręce mi opadli.  :x

nie będziesz miałczym strzelać... hi hi :lol: :lol:

 

no co ty Rezul ??? z Księżniczką tylko zapasy

do tego rączki też się przydają...

 

 

ale wtedy bys przegral  

sedziowie niezaleznie od wyniku za zwyciezce uznaliby ksiezniczke

no bo jestem "the best" !!!!

i mam obie rączki :D

hi hi hi

Link to post
Share on other sites
ksiezniczka ehh

sedziowie nie za raczki oglosily by cie zwyciezca  :mrgreen:

hmmm....a ja jestem ciekawa,za co takiego sędziowie by mnie ogłosili zwycięzcą....

no i niech się teraz kolega rezul publicznie wytłumaczy :D

Link to post
Share on other sites

Parabelle - temat uciekł, ale jest interesujący.

 

W lecie na strzelanie przyszła koleżanka. Jest szczupła i niewysoka, zatem pierwszym kłopotem było znalezienie na nią spodni.

Było to jej pierwsze strzelanie, więc mieliśmy coś jej pożyczyć. Oczywiście trudno byłoby coś na nią znaleźć - nie dość, że nie było nikogo jej wzrostu, to jeszcze wszystko było w pasie conajmniej 15 cm za szerokie (jak ma się 60 cm w pasie, to naprawdę nie jest łatwo cokolwiek znaleźć).

W końcu podwinęła nogawki, zacisnęła pasek i jakoś jej te spodnie nie zjeżdżały.

No i kolejny kłopot. Dostała M16 sprężynowe.

Dzielnie nim sobie poczynała, ale...

No właśnie - miała poniekąd większy od przeciętnej biust. Po prostu nie miała jak oprzeć kolby żeby przeładować!

 

To w sumie ogranicza rodzaj stosowanej przez nią broni do krótkiej.

O szelkach i uprzężach to ja w ogóle nie chcę myśleć...

 

A blaski?

Jednak kilku nas "wyjęła" :)

 

W sumie nie wiem czy to na temat (w końcu jestem facetem, a przynajmniej tak mam wpisane w dowodzie osobistym ;) ), ale dyskusja odpłynęła na tyle daleko, że można już pod nią podpiąć cokolwiek :D

 

Pozdrawiam

 

Aves

Link to post
Share on other sites

co do przeladowywania M16, to mozna kolbe oprzec o biceps, tez sie udaje ;)

 

ale ja nie o tym chcialem. jesli chodzi o spodnie, to u kobiet sprawa rozbija sie troche o biodra. wiadomo, u kobiet roznica, miedzy objetoscia pasa, a bioder jest duzo wyrazniejsza niz u facetow, w zwiazku z czym moze dojsc do sytuacji, ze w biodrach spodnie beda pasowac, a wpasie beda za luzne /sprawdzone doswiadczalnie, mysle Kret, ze wiesz na kim ;) /

 

jak sobie z tym poradzic? pozadny pas, albo nawet kawalek zwyklego sznurka /np, takiego, jaki nosza mnisi na habitach ;P /

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
No właśnie - miała poniekąd większy od przeciętnej biust. Po prostu nie miała jak oprzeć kolby żeby przeładować!

 

To w sumie ogranicza rodzaj stosowanej przez nią broni do krótkiej.

O szelkach i uprzężach to ja w ogóle nie chcę myśleć...

eee tam, dac jej AEGa MP-5K na tasmie i zamiast kolby uzywac tasmy :)

 

kurcze... chyba znowu musze zaczac sie pojawiac na gry (najpier musze z powrotem od Gunnera wyciagnac moja klamke :)) bo cos widze ze proporcje plci sa korzystniejsze niz w paintballu 8)

Link to post
Share on other sites

Cząstkę piękniejszej części naszej ekipy spotkałeś, Foko, na Jesieniu :) .

Akurat one stanowią najpewniejszy punkt naszej grupy.

 

Biorąc jednak pod uwagę sygnały od osób, które chcą się z nami strzelać, kobiet na poligonach będzie w tym roku w Trójmieście naprawdę sporo.

Problem jest taki, że w tej chwili mało mamy sprzętu do wypożyczania, zatem musimy dopuszczać nowe osoby stopniowo.

W tej chwili do wprowadzenia do najbliższych strzelań czekają w kolejce 4 dziewczyny i 1 facet.

 

No cóż... Mam nadzieję że im sie spodoba i będą gościć u nas często :D

 

Pozdrawiam

 

Aves

Link to post
Share on other sites
co do przeladowywania M16, to mozna kolbe oprzec o biceps, tez sie udaje ;)

 

KrieG, Ty lubisz takie z dużymi bicepsami... ? :-)

 

Kret

 

 

PS. Czuję, że daję się ponieść ogólnej manii off - topicowania. Ale w kwestii kobiet nie mam już chyba nic do powiedzenia, niech same się wypowiedzą, Cigana! ;-)

Link to post
Share on other sites

A można udawać?

 

Kret

 

PS. Jak jakakolwiek kobieta jeszcze to czyta to podpowiedzcie mi, gdzie mozna kupić same sztywne miseczki do staników. Znaczy się, w jakim sklepie. Utknąłem w produkcji i nie wiem, jak tę cholerną kamizelkę uformować.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że bym się przyznał jakby to było dla mnie. W d... mam, czy jesteście tolerancyjni. Tu w Trójmieście lepiej, żebyście byli, bo nie raz Was z tyłu zaboli jeszcze...

 

Ale po co mi same miseczki???

 

Pozdrawiam

 

Kret

 

PS. Czy to w podpisie, Pinky, to chodzi o Dolinę Muminków?

Link to post
Share on other sites

Nie widzicie ze Parabelle chce trafic do ksiegi rekordow pod wzgledem liczby przeczytanych i zamieszczonych postow. Specjalnie was podpuszcza zeby jak najwieksza liczba osob brala udzial w dyskusji i bylo najwiecej wyswietlen. A ja glupi szowinista dalem sie na to nabrac. :lol:

 

Ps. Podziel sie ze mna nagroda jesli jakas jest. :D

Link to post
Share on other sites
(po incydencie z niejaką "niedźwiedziówką" czy czymś - przyznajcie się Pomorzanie, to wasza krecia robota pod filarem mitologii przedszkolnej).

 

Niczego nam nie udowodnicie.

 

Kret w poprzednim zdaniu był częściowo niezamierzony.

 

Akurat, niezamierzony. Wyczuwam tu fascynację zwierzęciem futerkowym. Fascynację, jaką przejawiają przedszkolaki obserwujące torturowaną muchą lub mrówką. Muszę sobie kupić tego AEGa w końcu. A przyjedź tylko do Trójmiasta... Wozy bydlęce na kulki już czekają na bocznicy.

 

A właśnie! Futerkowy, rzuć sobie okiem na www.biust.pl coś znajdziesz dla siebie.

 

Rzuciłem. Poważnie się zastanawiam, czy nie rzucić tego ASG w cholerę i nie zacząć projektować biustonoszy. Wyzwanie trudniejsze niż kamizelka taktyczna, a mojej osobistej satysfakcji jeszcze więcej. A te modelki... Ech... Zacznę od damskiej kamizelkitaktycznej na przezroczystych ramiączkach i ze skórzaną częścią główną, pod miseczkami cztery ładownice po dwa magazynki do FAMASa a nad biodrami broń boczna.

 

Albo ładownice na pasie, majteczki skórzane a na nich kabura biodrowa - wszystko oczywiście ze skóry (zadłużyłbym się na tę skórę, to już będzie z 400 PLN na sam materiał!).

 

Ktoś zainteresowany? Pinky? ;-)

 

Idę do Rossmanna.

 

Kret

Link to post
Share on other sites
Nie widzicie ze Parabelle chce trafic do ksiegi rekordow pod wzgledem liczby przeczytanych i zamieszczonych postow.

tiaaa..........to może ktoś zasili wreszcie mój temacik???? (jest np. taki jeden długi w "niekoniecznie na temat")

Albo ja i Parabelle założymy dwa temety jednego dnia i zrobimy konkurs na to, która uzyska najwięcej postów i wyświetleń???? :wink:

Szukam sponsora,który ufunduje główną nagrodę :D

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No i kupiłem...

 

Miałem niezłą tubę - okazało się, że miseczki sprzedawane są w nadzwyczaj interesjącej formie dwóch złączonych półkul, które sobie (znaczy się nie sobie w moim wypadku) trzeba dopasować, wycinając odpowiednie rozmiary miseczek (byłem przekonany, że miseczki są sprzedawane w różnych rozmiarach!). Jutro wezmę miarę (to będzie pzyjemniejsza część roboty) i od środy zabieram się za pracę (to będzie dłuższa część roboty).

 

Taki "zestaw" kosztuje w pasmanterii 5 słotych - a ja się tak martwiłem.

 

Co do oblewania lateksem to obawiam się, że taka przyjemność by mnie za drogo kosztowała - lateks jest potwornie drogi...

 

Poza tym, nie widzę w tym przyjemności. Jestem prostym człowiekiem żyjącym w czystości ciała i ducha. Takie wynalazki to wymysł szatana.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...