Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Blaski i nędze bycia kobietą - czyli jak sobie radzą damy?


Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieki czemu zdam relacje niedowiarkowi Navy Seal z wielkiego lania udzielonego mi przez kobiete kalkulujaca na zimno.  :)

a widzisz... ja sie w sobote spotkalem z Ksiezniczka na polu walki.

Co prawda ani razu nie nawiazalismy kontaktu bojowego (ja jej w czasie walki nawet nie widzialem :)), ale bylem pierwszy :lol:

Link to post
Share on other sites
Drogi Navy_Seal  :lol:  bardzo ladnie wycina sie zdania z kontekstu i dopisuje smieszne komentarze, wszystko to zabawnie wyglada. troszke mnie zle zrozumiales mowilem o zawodach krajowych strzeleckich, wtedy kac jest straszna sprawa, a obciazenie psychiczne uwierz mi duze.

domyslam sie... a ja wczoraj startowalem w zawodach (wiloboj z broni dlugiej) i zajalem 7 miejsce z czego jestem dumny :) a w jakmi bylem stanie to wiedz Ci co byli w sobote na strzelaniu :)

 

I pewnie ganiaja z markerami cale tabuny ladnych dziewczyn.

niestety :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Izraelska grupa Sayaret Matkal (chyba dobrze napisalem) szkoleniowcami sa tam kobiety, wiesz gdzie oni maja szkolenie ? na terytorium wroga :) , one braly i pewnie biora udzial w akcji. Do lublina przyjechala kiedys pani uczaca Kraftmagi z izraela, ma stopien porucznika bodajze i byla ranna podczas potyczki na wzgorzach Golan, dlatego jest intruktorem w ich armii. Nie wygladala na osobe ktora robi glupie rzeczy w obliczu wroga.

IMO Izrael nie jest najlepszym przykladem kraju ktory ma nadmiar ludnosci... wrecz przeciwnie :P

Link to post
Share on other sites
Jak wam sie podoba moj nowy Avatar ?

Ksiezniczka jakies sugestie ?

Hmmm...interesujący... ale przyznam że tamten był fajniejszy... nie mówiąc o tym' date=' że chętnie zobaczyłabym "na zywo".

 

:D+-->

QUOTE(Foczusieńka :D)
Co prawda ani razu nie nawiazalismy kontaktu bojowego (ja jej w czasie walki nawet nie widzialem ), ale bylem pierwszy[/quote']No nie... czyżbym aż tak dobrze wtapiała się w tło w tym moim "hip-hopowym" camo???? :lol: Owszem, możesz być dumny, że widziałeś mnie przed Pinky'm.

 

a wracając do tematu kluczowego, poruszonego 7 stron temu przez Parabelle...

Jest mi dzisiaj bardzo smutno.... bo byłam w sklepie i widziałam ŚLICZNĄ kurteczkę (woodland)... problem polega na tym, że była o kilka cm za mała (i nie myślcie że ze mnie jakieś monstrum, bo kurteczka była XS i do tego jakieś przyciasne XS!!). Chyba mam za dużą "klatę".... :lol:

Kto mnie pocieszy.... buuuuuuu....... :cry:

Link to post
Share on other sites
No nie... czyżbym aż tak dobrze wtapiała się w tło w tym moim "hip-hopowym" camo???? :lol:

dla dobra ogolu przyjmijmy ze tak :)

 

Owszem, możesz być dumny, że widziałeś mnie przed Pinky'm.

jestem wzruszony... to pewnie dlatego jestem taki niewyspany :?

 

Jest mi dzisiaj bardzo smutno.... bo byłam w sklepie i widziałam ŚLICZNĄ kurteczkę (woodland)... problem polega na tym, że była o kilka cm za mała (i nie myślcie że ze mnie jakieś monstrum, bo kurteczka była XS i do tego jakieś przyciasne XS!!).

a jak by Ci pasowala XXL? :)

 

Chyba mam za dużą "klatę".... :lol:

za duzo silowni :P

 

Kto mnie pocieszy.... buuuuuuu.......  :cry:

no ja cos na ten temat wspominalem :? ale w najblizszym czasie to Stolyca mnie raczej nie zobaczy, wiec musisz sobie radzic sama :)

Link to post
Share on other sites
a ja wczoraj startowalem w zawodach (wieloboj z broni dlugiej) i zajalem 7 miejsce z czego jestem dumny :)

hehe

pomylilem sie

bylem 5

jestem z siebie jeszcze bardziej dumny... chyba nie jestescie godni zaszczytu zeby ze mna grac :D :lol: :D :lol: :D :lol:

Link to post
Share on other sites

tiaaa - odpowiem hurtem

 

Foczuś - nie daj się podpuszczać - bądź twardy (bez skojarzeń) - niech ci żadna płcia piękna nie przewróci w głowie - bo nie będzie z ciebie żadnego pożytku i trzeba cię będzie zastrzelić; nawet nie poczujesz kiedy (no wiesz.... TRG21 :twisted: ; w sobotę na odchodnym J. obiecał, że jakby coś, to on chętnie...., co prawda o RG coś się migał, tłumacząc, że chyba chodziło o "długą rurę" a nie o "RG-rurę")

 

Księżniczka - nie rozpieszczaj Foczusia - i tak się biedactwo nacierpiało jak mu życzliwi koledzy zaczeli mówić per "Foczuś". a teraz jeszcze "Uszczelunia". to może jeszce z angielska "O-ring"??? ewentualnie pochodnie: "wek"

 

Księżniczko - nie chciałabyś poznać "kolesiów" Foczusia :-)) - on z naszej ekipy najmniej przystojny..... :twisted:

aha - i FOczuś ma jedną zaletę - mieszka w Gdańsku - czyli daleko ....

Link to post
Share on other sites

Khem... no tak Paweł... i pisz wyraźniej!

Nie rozumiem takiego czepiactwa... jakby hh to był cały twój swiat i gotów był byś spalić na stosie za noszenie "bojówek" w głupie wzorki i słuchanie hh. Dla mnie to jes tylko marna muzyka (szczególnie hiphop polski... bleh) nie wspominając już o kulturze bycia owych hiphopowców...

Przypomina mi się pewien film...

"To tylko pier@ kawałek ziemiaka a ty się wk* jakbym obrażał twoją matkę" może to i tak nie było ale dobrze oddaje (bez?)sens twojej wypowiedzi.

Link to post
Share on other sites

ja cie ksiezniczko pociesze

zycie jest piekne i trzeba sie nim cieszyc

 

trzeba zapomniec o p... problemach w pracyi o j... sesji na studiach

o tym ze siedzenie przy kompie powyzej 5 godzin dzinnie powoduje depresje i takie tam (a ja siedze 14)

i wogole nie ma slonca

a po ulicach nie chodza piekne kobiety w bikini

 

szczescie ze jest ASG mozna sobie chociaz kogos zabic :twisted:

Link to post
Share on other sites

Hmmm.... ja myślę, że zagotowanie się krwi Pawła wynika raczej z niezrozumienia mojego tekstu... Pawciu, skocz sobie w temacik poruszający sprawę niebieskiego camo (z ostatnich ustaleń jest to "Sky Blue"), a będziesz wiedział, że tak na prawdę moja aluzja nie tyczy się hip-hopu (którego notabene nie słucham, ani się za hip-hopowca nie uważam... i niech sobie noszą co tylko dusza zapragnie), ale piłam do tekstów z tego właśnie tematu i do ludzi którzy usilnie twierdzą, że camo które posiadam (nie jedyne jakie posiadam) i uwielbiam, zostało zrobione na użytek cywilny, czy też wymyślono je na potrzeby hip-hopowców. Dodam jeszcze, że spodnie ani nie są szerokie, ani nie mają kroku w kolanach (co jest moim zdaniem wynalazkiem kretyńskim!) .... no i są dobrej firmy... :lol:

Poza tym jak zauważył GuNNie, mój wiek nie jest taki ważny. Ale jeśli bardzo chcesz, możemy się założyć - niech będzie o piwo - że jestem od Ciebie starsza.... bo coś mi mówi, że jestem (choć miło mi będzie postawić Ci piwo kiedy się dowiem, że się mylę :D )

 

Jeszcze kilka słówek do Misia, którego niestety zmuszona jestem w obecnym poście potraktować po macoszemu :( .....

Skąd wiesz, że piszac o pływających stworzonkach nie miałam na myśli także misiów polarnych....? Oczywiście że chciałabym poznać kolegów "Foczusia", no i dodam jeszcze że avatarki obydwu pływających stworzonek są słodkie... czy mogę prosić o wysłanie większych zdjątek?

Link to post
Share on other sites

Heh no fakt Foczus (powinienes zmienic nicka ten jest sliczny :) )moze byc dumny byl pierwszy. Coz on zaczal, ja skoncze, a wiadomo wszem i wobec ze prawdziwego mezczyzne poznaje sie po tym jaka konczy a nie jak zaczyna. Uwazam Pawel ze niepotrzbnie sie uniosles, slucham rocka ale tez czasem techno i dziwie sie ludziom ze nazywaja mianem Techno szmire w zaden sposob z tym gatunkiem niezwiazana. Ale nie burze sie z tego powodu bo nie ma sensu, w koncu i tak pozostanie na scenie tylko rock. Jej wysokosc moze sprecyzowac co sie w moim nowym Avatarku nie podoba ? ciekaw jestem wszelkich uwag. Krecie Che Guewara jest jednym z moich ulubiencow to fakt. Ale wzor jest made in Kozi, jego sie spytaj bo to jego artystyczna wizja Pinky'ego.

Niech zyje rewolucja !

 

Ps. Ksiezniczka zapewniam cie ze strzelanine ze mna bedziesz dlugo pamietac ! :) w przeciwienstwie do Foczusia ktory cie nawet nie dopadl :) .

Link to post
Share on other sites

Nie mówiłam, że Twój avatar, Pinky, mi się nie podoba.... raczej zaniemówiłam na jego widok.... jak i na zapewnienia, że mnie dopadniesz.... interesujące....

Wracając jeszcze do sprawy camo, kto nadal nie wie o czym mówię, może zobaczyć tutaj.... http://www.legend.sid.pl/greywolves/galler...1/IMG_1376a.jpg

proszę o brak komentarzy na temat postawy strzeleckiej (obiecuję poprawę :cry: ), jak i dopasowania szelek do spodni :D

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Foczuś nie podstakuj ja Cię proszę, bo wiesz - futra znowu w modzie... :wink:
kurka, teoretycznie też powinienem sie bać
Jeszcze kilka słówek do Misia, którego niestety zmuszona jestem w obecnym poście potraktować po macoszemu :(
buuuuu..... jestem taki samotny....
Skąd wiesz, że piszac o pływających stworzonkach nie miałam na myśli także misiów polarnych....?
ooopssss...
Oczywiście że chciałabym poznać kolegów "Foczusia", no i dodam jeszcze że avatarki obydwu pływających stworzonek są słodkie... czy mogę prosić o wysłanie większych zdjątek?
wieksze zdjątka się może znajdą, ale to już może na priv. Dużą masz pojemność skrzynki pocztowej???

 

no a teraz wypowiem sie co do postu Pawła (nie odpuszczę, a co) - chłopie - wyluzuj troszkę

wielu osób Twoje "zmartwienia" nie interesują. Tak samo jak nie interesują ich zmartwienia głodujących i mordowanych w Ruandzie, czy też "problem swietych krów w Indiach a problem głodu w Indiach". Powinno Ci wystarczyć, że czujesz sie hiphopowcem i jest Ci OK, ale nie dziw się nastawienia innych ludzi na całą subkulturę hh. I nie próbuj im wciskać kitu jaki hh jest wspaniały gdyz Twoje teksty raczej ich nie przekonają (zwłaszcza w sposób w jaki to robisz). W skrócie wygląda jakbyś był jakimś fundamentalistą wojującym z resztą świata. Każdy ma swoje własne zdanie co do słuchanej muzyki i często według tego kreuje swój ymydż (tzw. moda - właśnie kretyńskie spodnie z krokiem między kolanami, czy też czarne skóry, ewentualnie dżinsy lub bojówki i sześć-piątka, że nie wspomne o przykładowych strojach sportowych firmyNike czy Adidas).

Link to post
Share on other sites

...nie mogę się powstrzymać ...

Pawełku mieszkam w Łodzi w blokowisku obok tzw. starych Bałut - kto zna Łódź to wie o co chodzi ,a kto nie to powiem że jest to taka miła okolica pełna bloków ustawionych na przemian z walącymi się kamienicami co przy jednym z najwyżyszych stóp bezrobocia w tym kraju [mówię rzecz jasna o moim 'kochanym mieście'] robi z tego całkiem miłą okolicę do życia i powiem ci jedno wśród moich kolegów z dawnych lat szkolnych [których przed swoim blokiem widuję częściej niż dawniej w szkole]hip hop jest bardzo popularny więc mam wyrobione pewne pojęcie jak ta "kultura" [ni w cholere mi to słowo tu nie pasuje ,ale roboczo niech będzie] wygląda a TY -jesteś po prostu żałosny -nie umiesz pisać ,jestes w dedal skłat, nosisz orginalne ciuchy nie na mase szerokie ,nagrałeś sobie plytke w studio za 200 pln i jesteś [uwage będzie teraz po angielsku] SO FUCKI'N COOL-żałosne do kwadratu

,a i jeszcze bluźnisz w obecności damy . Weź się lepiej idź do mamy przytulić ,bo za mała ilość czułości rodzi frustracje.

Link to post
Share on other sites
(no wiesz.... TRG21  :twisted:  ; w sobotę na odchodnym J. obiecał, że jakby coś, to on chętnie...., co prawda o RG coś się migał, tłumacząc, że chyba chodziło o "długą rurę" a nie o "RG-rurę")

jesli przez "dluga rure" mial na mysli TRG to nie mam nic przeciwko :)

 

Księżniczka - nie rozpieszczaj Foczusia - i tak się biedactwo  nacierpiało jak mu życzliwi koledzy zaczeli mówić per "Foczuś".

juz ja sie zemszcze... kiedys pojawicie sie na wylocie mojej lufy...

 

Księżniczko - nie chciałabyś poznać "kolesiów" Foczusia :-)) - on z naszej ekipy najmniej przystojny.....  :twisted:

Oj, Ksiezniczko nie rzycze ci... mnie do dzisiaj oczy bola od czytania...

 

i stwierdzilem ze mlodosc minela... dwa strzelania i dwa picia na weekend to za duzo :(

 

FOczuś ma jedną zaletę - mieszka w Gdańsku - czyli daleko ....

a z Misia jest wiecej futra :P chyba ci ubije...

 

Foczuś nie podstakuj ja Cię proszę, bo wiesz - futra znowu w modzie...

z Misia bedzie wiecej futra :)

no... zalezy na kim bym mial lezec jako futerko :)

 

możemy się założyć - niech będzie o piwo - że jestem od Ciebie starsza

sadzac po pisowni to stawialbym Pawla na poziomie... 3-4 klasy szk.podst... ew 5 jesli ma problemy z nauka :D

 

Oczywiście że chciałabym poznać kolegów "Foczusia"

oj, gupia kobieta, sama nie wiesz na co sie skazujesz :)

a moze wpadniesz w weekend do Gda? bedzie akurat turniej i te lajzy przyjezdzaja tu "sedziowac" :)

 

no i dodam jeszcze że avatarki obydwu pływających stworzonek są słodkie... czy mogę prosić o wysłanie większych zdjątek?

moge z domy wyslac... dodam ze to jest skan z mouse pada ktorego w sobote dostalem od tych bydlakow :)

 

w przeciwienstwie do Foczusia ktory cie nawet nie dopadl

do czasu :P

to bylo moje pierwsze strzelanie w ASG na takim terenie (3 gra w zyciu), pierwsze strzelanie na tym terenie i do tego pozyczona strzelba...

wiem, wiem.. tlumacze sie :D

 

proszę o brak komentarzy na temat postawy strzeleckiej

spox, nie bedzie

mialbym problemy zeby to nawet nazwac postawa strzelcka ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...