Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Blaski i nędze bycia kobietą - czyli jak sobie radzą damy?


Recommended Posts

hmmm.... akurat z tego porównania powinieneś się cieszyć.

no skoro musze... to ok - ciesze sie :D :D :D :D :D :D :D

 

Moja koteczka to najcudowniejsze zwierzątko pod słońcem

hmmm nie wiem, nie jadlem ;)

 

A kto twierdzi inaczej ma wpier..... hmmm.... ma przerąbane

huehuehue... Misiek tez ma czasem takie napady :)

 

nie będę zgrywać twardziela. W ramach kompromisu Ty mnie możesz wziąć na ręce

hmmm...

no w ten weekend przyjechac nie moge, ale przy takich propozycjach ;)

 

OOOO!!!!! Foczka poszła (poczłapała, poczołgała... :lol: ) za mna do kuchni.... ciekawe tylko czy ze względu na mój urok osobisty, czy też dlatego, że wie jaka ze mnie dobra kucharka i że liczy na jakąś dobrą rybkę

a mysl, mysl... bedziesz miala zgryzote...

jak bedziesz miala problemy to podpowiem ze wlasnie sie odchudzam (bo sie po pijaku zalozylem :()

 

W sprawie futerek, zdecydowanie wolę futerko z kreta! Czarne.... aksamitne..... milusie..... Mmmmmmmmm

eee to trzebabylo wczesniej mowic! Jakis czas temu znalazlem na dzialce zdechlego kreta... wyslalbym ci! :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wroc.

 

Na pewne tematy rozmawiac nie bedziemy.

 

Futerko z Kreta nie jest dostepne do macania. Jesli bedziemy kontynuowac ten temat, oskarze Cie o molestowanie seksualne i zglosze Twoje posty Administratorowi, tak jak to sie robi w kolebce demokracji ;-)

 

A za takie zapedy kreciofuterkowe to mam nadzieje wykonac na Tobie wyrok w imieniu podziemnej organizacji zrzeszajacej takich jak ja. Proponuje marzec, u nas nad morzem.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Kret

Link to post
Share on other sites
Generalnie, Navy, zaczynasz byc w tym towarzystwie traktowany jak przedmiot do glaskania, czyli obiekt sensualny.
i tak ma farta - "u nas" to sie zbiera ekipa co by go faktycznie stłuc pałką (żeby futerka nie uszkodzić). I nie ma żadnej białogłowy coby stanęła w jego obronie i powiedziała "mój ci on jest". hmmmm - chyba, że owa białogłowa czeka właśnie na jego futerko.
to zostawia futerko, a reszte wyrzuca.
wszystko sie zutylizuje, najwyżej się koty resztkami nakarmi (mam nadzieję, że cala szóstka kotów się nie struje), wątrobę wyrzucimy od razu :P a tłuszczyk wytopimy na smalec
A kto twierdzi inaczej ma wpier..... hmmm.... ma przerąbane

huehuehue... Misiek tez ma czasem takie napady :)

ja? kiedy?
jak bedziesz miala problemy to podpowiem ze wlasnie sie odchudzam (bo sie po pijaku zalozylem :()
oooo - kiedy??? z piątku na niedzielę?
Link to post
Share on other sites

Widze ze niektore osobniki maja juz umaszczenie futerka dobrze przystosowane do polarnego klimatu. Foczka nie odchudzaj sie ! przyda sie jak znalazl. Propnuje Foczusia i Miska wyslac na leczenie klimatyczne na Syberi bo chyba sie w naszym klimacie zbyt mocno przegrzali.

Kurcze co zrobic z Kretem ? Wiem Kreta zakopiemy ( i tak pewnie sie odkopie ryjec jeden). Jejku powninno sie zmienic temat na ASG w Zoo !

Link to post
Share on other sites

Ja Ci dam zakopiemy, rozowa zarazo.

 

Zakopac to ja Cie na kulki zakopie, chinski dysydencie. Zywcem i przed kamerami.

 

Noz kurde, ze po tylu postach przyczepili sie do mojego nicka.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites
w Bakbuku :( z Mikiem, a Piotr przecinal... kurde :?
fakt, Mike zeznał; ja miałem wtedy za dużo obowiązków Majordomusa
Propnuje Foczusia i Miska wyslac na leczenie klimatyczne na Syberi bo chyba sie w naszym klimacie zbyt mocno przegrzali.
ja tam lubie zimę, mogie jechać :-)

poza tym od leczenia (niekoniecznie klimatycznego) mamy już z Foczusiem niezłego psychologa :)

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

w Bakbuku :( z Mikiem, a Piotr przecinal... kurde :?
fakt, Mike zeznał; ja miałem wtedy za dużo obowiązków Majordomusa

 

Heh no musze sie przyznac, no i potwierdzic zaistnienie tego przykrego faktu. Chociaz z wygranej jak i przegranej bedzie duzo pozytku :)

Link to post
Share on other sites

Kurde, rezul, przeciez ten temat sie zaczal od szycia! ;-)

 

Co chcesz od robienia na drutach? Sweterek cieply mozna upitrasic, a i do samoobrony lepsze niz igla do dratwy (mniej trzeba celowac w oko).

 

A cieple ubranie jest bardzo wazne, szczegolnie ciepla bielizna. Zwlaszcza dla nas, twardych operatorow niedzielnych. No chyba, ze dla ASG zaryzykujesz zapalenie drog rodnych wzglednie co tam kto ma ;-)

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites
Robiła babcia na drutach... przejechał tramwaj i spadła

 

a wiec szydelkowanie- nowy sport extremalny!!!!!

 

Aves, Kret, przygotujcie sie, pod koniec lutego wchodzimy na linie zasilajace trajtki na swietojanskiej i strzelamy do pojazdow!!!! tzreba opracowac jakas tabele wynikow i zasady punktowania!!! propuneje 10pktow za trfienie klockiem w szybe na wysokosci motorniczego! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link to post
Share on other sites

Prosze o ustandaryzowanie rozmiarow klocka i przygotowanie w trzech egzemplarzach zasad tej dyscypliny. Komisja rozwazy tylko te wreczone jej w zklejonych kopertach.

 

Dziekuje

 

Kret

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zajrzałem tutaj bo temat został nieźle rozwinięty (12 stron) no i chciałem pomóc.

Może się wyłamię i powiem coś na temat (bez obrazy).

Nie przeczytałem od deski do deski tych 12 stron więc przepraszam jeśli się powtórzę. Mundury dobrze ostatnio leżały na niemieckich oficerach i Marusi. Obecnie jest to sprawa podrzędna dlatego same drogie Panie musicie coś zkroić ale fałdy materiałów chronią przed zimnem, przemoczeniem i co najważniejsze lepiej chronią przed uszkodzeniem Waszej wrażliwej skóry.

Jeśli chodzi o pancerze to rowerowe kombinezony z ochraniaczami są poprostu zabójcze. Trzeba tylko dobrać (od około 400 zł).

Poza tym mam dobrą wiadomość. Militarne ciuszki powinny być przebojem tego lata.

Notobananapa!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...