Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw do lasu dla początkujących, 1000zl/osoba


Recommended Posts

Hmm, z tego co widzę to źle ludzie doradzacie. Jak miałbym 1300 zł na replikę to kupiłbym replikę deep fire która jest niezawodna, trwała, robi dobre części, wszystko jest ładnie spasowane, nie lata, można ją kupić za 800 zł bez aku i ładowary, (mówię teraz o silver series) w stocku z tego co wiem zębatki są tytanowe i silnik ciągnie już od napięcia 4,2. można też kupić pełnoprawną emkę deep fire która jest jeszcze lepsza, ostatnio widziałem ją na naszym komisie.

Link to post
Share on other sites

Nie chce nic używanego, za mało się na tym znam żeby ryzykować taki zakup. Chyba jednak zostanę przy CM.048M [CM], nie mogę połapać się w tych emkach pierwszej klasy. Pół roku pobawię się w to tym ak, a potem zobaczę czy warto to zmieniać. Co do akumulatora do ak, polecacie coś konkretnego (cena nie gra roli), może być coś większego, żeby zapełnić tą pustą kolbę z CM.048M. I jakiś magazynek zaproponujcie bo ten z zestawu wygląda strasznie.

 

edit

Teraz tak patrze, że po dodaniu magazynku i dobrej baterii cena gotowej broni to jakieś 950pln. Czuje się jak dziecko w sklepie z cukierkami, sam już nie wiem co wybrać. Poratujcie jakimiś konkretnymi propozycjami broni z linkami do sklepu jak możecie i napiszcie czy po zakupie będę musiał jeszcze coś wymienić. Chyba, że za te pieniądze ten cm.048m jest najlepszy to będę miał problem z głowy.

Edited by Ultr4s
Link to post
Share on other sites

 

Teraz tak patrze, że po dodaniu magazynku i dobrej baterii cena gotowej broni to jakieś 950pln. Czuje się jak dziecko w sklepie z cukierkami, sam już nie wiem co wybrać. Poratujcie jakimiś konkretnymi propozycjami broni z linkami do sklepu jak możecie i napiszcie czy po zakupie będę musiał jeszcze coś wymienić. Chyba, że za te pieniądze ten cm.048m jest najlepszy to będę miał problem z głowy.

 

Mówię Ci, na początku nie będziesz potrzebować lepszego akumulatora - ten dołączony jak najbardziej się nadaje.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem te aku z cymy są nic nie warte. Sama kupiłam mp5 i zainwestowałam od razu w baterie bo roof był do niczego , również zaobserwowałam to u mojego kolegi w ak właśnie z tym aku 9,6. Mało tego po wymienieniu batki w obu przypadkach zmieniła sie praca gearboxa zarówno jak i zasięg.

 

Za pewne zaraz pomyślicie " baba co ona może wiedziec " ale mówie prawdę.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem te aku z cymy są nic nie warte. Sama kupiłam mp5 i zainwestowałam od razu w baterie bo roof był do niczego , również zaobserwowałam to u mojego kolegi w ak właśnie z tym aku 9,6. Mało tego po wymienieniu batki w obu przypadkach zmieniła sie praca gearboxa zarówno jak i zasięg.

 

Za pewne zaraz pomyślicie " baba co ona może wiedziec " ale mówie prawdę.

 

Musieliście trafić na wadliwe egzemplarze. Widziałem dość sporo baterii Cymy i wszystkie ładnie działały.

Link to post
Share on other sites

A ja to się, kurczaczek, zastanawiam co ma batka do zasięgu i pracy samego GB. No jakoś tych dwóch rzeczy nie mogę połączyć ze sobą. Rozumiem, że może cały mechanizm szybciej pracować jak zwiększymy napięcie, ale zasięg?

 

Doradzać nic nie zamierzam, gdyż wszystko zostało już napisane.

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to przy większym rofie na auto gumka HU troszkę się doszczelnia, przyrost zasięgu mógł być, ale raczej minimalny.

 

Co do tematu to z AK polecam Cymy, a w szczególność 0.48, z emek polecam wszelkie KWA.

 

Obojętnie co zakupisz warto do tego dokupić dobrą ładowarkę(np. Imax B6) i jakieś przyzwoite LiPo(modelarskie są wystarczające do ASG i zdecydowanie lepsze, niż LiPo ze sklepów ASG, a kosztują ok. 60 zł).

Dobre LiPo = lepszy ROF, więcej BBs na jednej batce, mały spadek ROFu przy niskiej ilości mah w akumlatorze(Nixx spadek jest bardzo duży), strzelanie w zimę(Nixx praktycznie odpadają) ;)

 

Pozdrawiam

Edited by Czajson(wiking126p)
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...