Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co wybrać .... szukam pomocy ;)


Recommended Posts

Tak wogule to Siema jako że jestem nowy .........

ale nie pisze tego topicu po to aby sie przywitać .... mianowicie chodzi mi o pomocy ... pomoc w wyborze :)

co lepiej wybrać :

Kupić to i dokupić do tego ładownice manierki i reszte pierdół oczywiście orginalnych

200412150033188395rr.th.jpg

Czy może lepiej kupić to, nieorginalne i troszke nie podobne do orginału (przynajmniej tak mi sie zdaje)ale za to pełne

200501120159245325vg.th.jpg

Czy może jakaś trzecia opcja pod tytułem kupno jakiejś orginalnej kamizelki do ktorej bede mogł dokupić MOLLE oczywsicie pod warunkiem że cena bedzie porownywalna

Jeżeli macie jakieś konkretne informacje na temat MOLLE ,a wiem że macie :twisted: to prosze podajcie chodzi mi konkretnie o cene np. org. ładownic ,pokrowca na manierki i tych całych kieszonek na granaty itp. :P

 

Jak sądzicie ... czekam na wypowiedzi :)

 

mam nadzieje że nie pomyliłem sie w komendzie na fotki jeśli tak to wielkie sorry :)

Link to post
Share on other sites

Własnie sobie zobaczyłem że ty(Procent) masz fajną kamizelke ... czy chesta czy jakoś tak lepiej wymądrzal sie nie będe :P Jeśli można spytać skad i za ile sobie ją załatwiłeś ?? Jeśli nie pamiętasz lub jest to tajne 8) powiedz mi jej nazwe :) ... chyba że ktoś inny mnie oświeci :P

Aha a co do ładownic to chodzi mi o te MOLLE ... czy to wlasnie je mozna trafic od 35-120 ??

 

PS:Przepraszam jeżeli moje posty zamulają lub są w nich zawarte banalne pytania ....... prosze o łaske :P :P

Link to post
Share on other sites
ja zastanowiłbym się czy w woodland czy czarną kamizelke chyba że nie zależy ci na taktyce czarnej

:lol: w "taktyce czarnej" mozna biegac nawet w rozowym, tam walory maskujace nie odgrywaja takiej roli jak w "zielonej"

 

edycja:

domyslam sie ze kolega chce wzorowac sie na jednostkach us, zeby nie bylo to zapodam zdjeciem gdzie panowie z us do "czarnej" uzywaja nie-czarnych kamizelek

 

marinect29ca.th.jpg

Link to post
Share on other sites

No super :) dzieki za info ....... a jak z transportem ?? Zero problemu ?? nie marudzili że trzeba dostarczyc do innego kraju itd. ?? I czy drugie tyle co za kamizelke musiałeś zapłacić za trensport ...... :?

 

 

PS:Nie chciałbym z topiku robić dwuosobowej konferencji wiec jak ktoś inny ma jakies informacje no to pisać :P ....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...