Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Więc poszukaj sobie na forum co ludzie polecają.

 

Z tańszych, które są bardziej awaryjne, ale spełniają Twoje oczekiwania, zerknij na firmy Bell, Tercel, KJW.

Z nieco droższych często kupowane są klamki z KSC/KWA oraz WE.

 

Na Gunfire masz teraz fajną promocję, która pozwoliłaby zmieścić się w 300 złotych z przykładowo Coltem od WE.

Link to post
Share on other sites

"Replika ma być wytrzymała i najlepiej jak byłby to glock, colt lub bereta." --> "Napisałem, że chodzi mi o glocka berete lub colta."

Wcale nie napisałeś, że chodzi ci tylko o repliki tych klamek, napisałeś, że najlepiej, gdyby to były te (a więc nie tylko te).

Ta Beretta nie nadaje się do lansu, dozbieraj stówkę i kup tego DW. Wzbudzisz nim większe zainteresowanie niż Berettą, taki rewolwer rzadziej się spotyka niż Berettę --> większy lans, a o to ci chodzi.

Link to post
Share on other sites

Odnośnie Beretty poczytaj sam:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/38432-eg-707-full-metal-bell/page__st__440__p__1430163__hl__bell__fromsearch__1#entry1430163

 

Sam miałem i nie powalała. Nie zmienia to faktu, że jakby w dalszym ciągu kosztowała 150 złotych, a nie ponad 200 i powiedzmy, że miałbym jakąś kasę do wydania - kupiłbym ją chyba drugi raz, bo aż tak tragiczna nie była. Ale przy dzisiejszej cenie - dla mnie odpada.

Link to post
Share on other sites

Witam, chciałbym kupić replike gazową full metal, która będzie służyła bardziej jako lans niż do strzelania. Replika ma być wytrzymała i najlepiej jak byłby to glock, colt lub bereta.

 

 

Czyli Glock odpada w przedbiegach.

Zajrzyj do działu gazowego podział pistolety, rewolwery i pistolety maszynowe. Poczytaj o istniejących replikach to może Ci się coś w kwestii wyboru rozjaśni, bo naprawdę do 3 stówek to ciężko coś konkretnego trafić.

Ja osobiście polecę ten pistolet http://gunfire.pl/product-pol-1152195088-Replika-pistoletu-M945-Black.html. jest dobrze wykonany i niezawodny. Jeden problem to że chyba nikt w polsce niema do niego magów, ale są na RSOV dostępne bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Dozbieraj to 100 zł i kup ten rewolwer, najlepsza opcja lansowa. Masz full metal, a 100 zł to nie tak dużo (jak na ASG).

Glock odpada, bo full metala nie znajdziesz (jak napisał arend).

A Colt i Beretta nie są markami które mają "lansowe" modele (przynajmniej jak dla mnie).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...