Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kupiłem ostatnio dwa cm048m na taiwangun, rozładowałem i naładowałem baterie 4 razy imax'em b6 po czym udałem się na strzelanie i jedna z tych broni padła po wystrzeleniu około 500 kulek. Problem polega na tym, że naciskając spust nie ma żadnej reakcji broni ani silnika, bezpiecznik nie jest przepalony, kabli tyle ile mogłem sprawdziłem, bateria jest dobra bo na drugiej replice działa. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że na drugi dzień padła druga replika, w akcie desperacji pomyślałem sobie, że może jakiś źle przesmarowany jest czy co i wlałem oleju silikonowego tam gdzie wkłada się magazynek - magicznym sposobem ta druga replika odżyła (nie spodziewałem się, że jak zamówię broń z Taiwangun to będę od razu musiał ją smarować). No ale ta pierwsza nadal leży i nie wiem ile mogę sam zrobić, żeby nie stracić gwarancji. Kur.. żebym strzelał full auto i nie zadbał w ogóle o akumulator to pomyślał bym "trudno" ale jak replika którą większość osób polecała jako niezawodną może się zepsuć po 500 kulkach (kulki GUARDER 0.25). Teraz nie wiem czy ja coś źle zrobiłem, ci z Taiwangun czy po prostu mam pecha i trafiła mi się jakaś wadliwa replika. Jakieś pomysły ?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie potrzebnie psikałeś tym olejem do komory hop upa.

Po drugie mówiłeś że silnik nawet nie rusza a bezpiecznik jest cały to winne mogą być przepalone albo uwalone smarem styki, wtyk silnika ma luzy i spadł, lub odlutowały sie kable przy kostce stykowej.

Link to post
Share on other sites

Jak mogą być uwalone smarem jak replika jest u mnie 1 dzień ? Może ci ze sklepu uwalili ? Raczej nie bardzo. Silnik jest ok, wszystkie kable do których się dostałem są ok, nie mogę dojść tylko do tych co są w tej zanitowanej obudowie za spustem, i podejrzewam, że tam znajduje się problem. We wtorek będę pisał do tych z taiwangun może oni coś podpowiedzą. W necie szukałem jak rozłożyć tego cm048m, ale coś nie bardzo, jest tylko do cm028 ale tam są śrubki a u mnie nity ...

Link to post
Share on other sites

Kupiłem ostatnio dwa cm048m na taiwangun, rozładowałem i naładowałem baterie 4 razy imax'em b6 po czym udałem się na strzelanie i jedna z tych broni padła po wystrzeleniu około 500 kulek. Problem polega na tym, że naciskając spust nie ma żadnej reakcji broni ani silnika, bezpiecznik nie jest przepalony, kabli tyle ile mogłem sprawdziłem, bateria jest dobra bo na drugiej replice działa. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że na drugi dzień padła druga replika, w akcie desperacji pomyślałem sobie, że może jakiś źle przesmarowany jest czy co i wlałem oleju silikonowego tam gdzie wkłada się magazynek - magicznym sposobem ta druga replika odżyła (nie spodziewałem się, że jak zamówię broń z Taiwangun to będę od razu musiał ją smarować). No ale ta pierwsza nadal leży i nie wiem ile mogę sam zrobić, żeby nie stracić gwarancji. Kur.. żebym strzelał full auto i nie zadbał w ogóle o akumulator to pomyślał bym "trudno" ale jak replika którą większość osób polecała jako niezawodną może się zepsuć po 500 kulkach (kulki GUARDER 0.25). Teraz nie wiem czy ja coś źle zrobiłem, ci z Taiwangun czy po prostu mam pecha i trafiła mi się jakaś wadliwa replika. Jakieś pomysły ?

 

Wyślij na gwarancję. Sam będziesz się przy rozkładaniu szarpał a jak się okaże że nie zacięcie tylko zębatki albo tłok to wtedy już będziesz sam je kupował i wymieniał.

Link to post
Share on other sites

Pewnie potrafiłbym sam to zrobić jakbym rozłożył replikę, ale żeby nie stracić gwarancji wysłałem ją do naprawy.

 

@virusotron - Miałem to w drugim cm048m, wystarczyło wlać oleju sylikonowego tak, żeby dotarł do gb i teraz odpukać chodzi bez problemu. Znawcą nie jestem, ale z tego właśnie powodu, że to nowy produkt to wszystko ciasno jest dopasowane i dlatego silnik może mieć problemu z ruszeniem tego, olej spowodował, że troszkę lepiej chodzą te koła zębate i replika ożyła.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...