Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zamek nie zostaje w tylnej pozycji w Desert Eagle Tokyo Marui HELP


Recommended Posts

Witam.

Ostatnio pojawił się problem w moim Eaglu.Mianowicie zamek nie zostaje w tylnym położeniu po wystrzeleniu ostatniej kulki

Czy ma ktoś jakieś sugestie co może być tego powodem.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Główne powody:

 

1) Mała ilość gazu w magazynku.

2) Sprężyna w magazynku która wypycha ten bolczyk co blokuje zamek w tylnym położeniu wyrobiła się i wypadało by ją rozciągnąć.

3) Profilaktycznie wyczyść całą(sic!) klamkę ze smaru i maźnij dosłownie mini-kropelkę na uszczelkę?(nie wiem jak to wygląda w DE) na tłoczku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

możesz mieć też wyrobiony slide stop (sprawdź z magiem bez kulek czy jak odciągniesz ręcznie to się zablokuje i trzyma stabilnie) jeśli zamek będzie zeskakiwał to musisz kupić stalowy slide stop, ale to raczej występuje po konwersji na metalowe części guardera, najbardziej prawdopodobne opcje masz już wypisane wyżej ( obstawiam 1 lub 3 )

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze wyczyść. Slide stop jest metalowy i nie ma prawa wyrobić się w kontakcie z plastikowym zamkiem więc może predzej zamek się wyrobił w miejscu tego wycięcia. Ale raczej czyszczenie się kłania.

To samo miałem coprawda nie w gazówce DE ale w pistolecie sprężynowym(tak samo jest to rozwiązane jak np u mnie w DE HFC) i jedynie co sie dało to wypiłować odpowiednio zamek w tym miejscu

 

ew raz sie w DE zdażyło że była końcówka gazu + ostatnia kulka i już nie miał siły cofnąć zamek do tej pozycji (wtedy też odpowiednio słabiej "kopie" i kulka też wolniej leci)

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

odkopuję, może komuś się przyda

 

Po pierwsze wyczyść. Slide stop jest metalowy i nie ma prawa wyrobić się w kontakcie z plastikowym zamkiem więc może predzej zamek się wyrobił w miejscu tego wycięcia. Ale raczej czyszczenie się kłania.

 

Miał prawo się wyrobić bo wewnętrzna część zamka jest metalowa

 

Ściągnij zamek, zobacz czy slide stop nie ma wyrobionego rowka, jeśli ma, zeszlifuj trochę, działa na krótszą metę, później musisz wymienić slide stop na stalowy

 

druga opcja, do magazynka doklej kawałek plastiku lub czegoś żeby wyżej podnosił slide stop'a

 

tmmagdes27ag1.jpg

Edited by LiuKas
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Wiem,że odkopuję temat,ale zapomniałem o nim.

Ostatnio zaczęła mnie irytować ta sprawa,więc sprawdziłem co w trawie piszczy.

I slide stop i zamek wyrobiły się delikatnie.Próbowałem zalewać ubytek na zamku różnego rodzaju żywicami epoksydowymi,lecz po dwóch strzałach żywica odpadała.W związku z tym wystarczy tylko spiłować slidestop i wyrównać ubytek na zamku ?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...