Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zielony szuka repliki ;)


Recommended Posts

Witam. Chcę rozpocząć przygodę z ASG. Jak każdy potrzebuje jakiejś repliki ;D. Nie chcę wydawać majątku, może najpierw jakaś replika do 150-170 zł?

Ja osobiście znalazłem takiego famasa:

http://www.military.pl/famas-f1-karabin-asg_3267t.html

Jeżeli macie czas i chcecie pomóc to czekam na jakieś propozycje wraz z linkami do replik.

Pozdrawiam.

Edited by Mr11
Link to post
Share on other sites

Hmm..no dzięki za propozycje. A jeżeli jeszcze można przy okazji się zapytać o jakąś tanią, a zarazem dobrą broń szturmową? Pozdrawiam

 

CM028 - 350-400zł za nią ;) elektryczna jest

 

bo nie rozumiem u ciebie pojęcia szturmową... szturmować można i z pistoletem :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Hmm..no dzięki za propozycje. A jeżeli jeszcze można przy okazji się zapytać o jakąś tanią, a zarazem dobrą broń szturmową? Pozdrawiam

Najtańsze elektryczne szturmówki to CM 028 Cymy albo G36 od JG. Niestety ich koszt przekracza Twój budżet. Moja rada-poskładaj kasę i kup sobie elektryka.

Link to post
Share on other sites

Ja tam galaxy w ogóle ostatnio w polsce nie widziałem... Ale może gdzieś są. Co do szturmówek CM 028 - 330-380zł. G36 od JG mniej więcej 400-450zł najkrótsza, im dłuższe tym droższe mówiąc na chłopski rozum. 430-460zł możesz dorwać RK-01 od boyi, ma ten plus że jest ładnie wykonane i to ze stali i drewna, osiągi porównał bym do wspomnianej wcześniej cymy.

Link to post
Share on other sites

Ja tam galaxy w ogóle ostatnio w polsce nie widziałem... Ale może gdzieś są. Co do szturmówek CM 028 - 330-380zł. G36 od JG mniej więcej 400-450zł najkrótsza, im dłuższe tym droższe mówiąc na chłopski rozum. 430-460zł możesz dorwać RK-01 od boyi, ma ten plus że jest ładnie wykonane i to ze stali i drewna, osiągi porównał bym do wspomnianej wcześniej cymy.

 

Bez przesady, miałem dużo 0.28/0.31, dużo RK i trochę nowych cym. Cyma 0.28/0.31 w niczym nawet nie zbliża się do RK. Za to nowe cymy na pewno mają lepszy gb.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...