Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Roggenwolf


Recommended Posts

Co Wy tu w ogóle tworzycie, o walkach kamuflaży już było zyliard tematów, a o Roggenwolfie można poczytać w temacie o Specops...

Albo na Equipped.pl

 

I nie, nie jest to żaden "nowy polski kamuflaż" - nasz armia jeszcze przynajmniej 6 lat będzie używać tego, co dotąd. No chyba, że coś się zmieni, ale raczej nie sądzę.

Od Roggenwolfa znacznie lepszy jest HD PenCott, tak na marginesie.

Link to post
Share on other sites

"I nie, nie jest to żaden "nowy polski kamuflaż"" widzę, że strasznie wszystkich wkurza podtemat "nowe polskie kamo" :) Sorry, wiem ze to nie będzie przynajmniej na razie w użyciu, ale jakiś temat musiałem wpisać;] Chciałem się tylko dowiedzieć opinii innych na ten temat.

Link to post
Share on other sites

Napisałem tylko, że krój jest podobny do acu.

No tak, jak coś ma skośne kieszenie, to musi być podobne do ACU.

Kamuflaże kolorystycznie nie za bardzo mi się widzą, takie hefty w low-resolution jak vegetato, ale pewnie i tak lepsze wz.93...

A co nie tak jest z kolorami (zwłaszcza biorąc pod uwagę to, co napisano na Equipped)?

Link to post
Share on other sites

Napisałem tylko, że krój jest podobny do acu. Kamuflaże kolorystycznie nie za bardzo mi się widzą, takie hefty w low-resolution jak vegetato, ale pewnie i tak lepsze wz.93...

 

:hahaha:

 

Równie dobrze mogłeś napisać "Nie znam się,rzuciłem tylko okiem na jedną fotkę i kamuflaż jest fe i w ogóle taki jakiś fuj,a krój chyba zgapiony,tak myślę bo nie chciało mi się dokładniej przyjrzeć."

 

Wolność słowa,każdy może napisać co myśli,ale to nie znaczy że później nie musi się liczyć z tym,że ktoś się z nim nie zgodzi i również swoją opinię wygłosi :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

A coś ty się mnie tak czepił, wyraziłem tylko swoją opinię, nie próbuj wszystkich na siłę przekonywać że to co ty uważasz za dobre jest najlepsze i każdy ma tak uważać... :bialaflaga:

Wręcz przeciwnie, ja chcę, żebyś TY MNIE PRZEKONAŁ, że masz rację.

Tyle, że takimi dziecinnymi tekstami, jak powyżej raczej Ci się nie uda. Zatem wysil się trochę i użyj argumentów, bo coś mi się na razie wydaje, że chciałeś w temacie zabłysnąć, ale się nie udało i wyszła kompromitacja.

 

No to jak, napiszesz mi dlaczego uważasz Roggenwolfa za kiepski kamuflaż i jak - Twoim zdaniem - powinien wyglądać dobry kamuflaż?

O to ACU nie będę pytał więcej, bo pojęcia nie masz, jak wygląda MBS-1 i stoisz na stanowisku, że jak coś ma skośne kieszenie, to już na pewno rżnięte z ACU.

 

I tak, niech będzie, że "się czepiłem", zamiast bezkrytycznie przyjąć wypowiedź znawcy.

 

 

No bo Królik co Ty się znasz, że się na takie obce Ci tematy się odzywasz. :D

No fakt. Zapomiałem też, że jakieś 5 czy 6 lat temu przyznałem się, że mam 13 lat. No to przyjmijmy, że teraz mam 18. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...