Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma - AK47 - Full Metal - CM042 Wood


Recommended Posts

Witam

Ostatnio przeglądałem sobie stronę internetową specshop.pl w poszukiwaniu repliki, która trochę odbiega od kwoty, którą podałem w moim pierwszym temacie. W oko wpadła mi ta: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=6430&name=Cyma_-_AK47_-_Full_Metal_-_CM042_Wood replika. Czy ten kałaszek jest wart swojej ceny ? Nie będę kupował go natychmiast, ponieważ aktualnie nie posiadam takich pieniędzy, napisałem ten temat, aby mieć pewność, że nie zrobię błędnego zakupu. Czy według Państwa opinii ta replika, jest godna swojej ceny ? Jeżeli tak, co mógłbym do niej dokupić ?

 

 

Ps. Zdaję sobie sprawę, że nie przepadacie za takimi tematami, ale... Nie chcę wyrzucić 7set złotych w błoto, wolę zapytać "speców" ;)

 

Pozdrawiam :)

Edited by WazoN
Link to post
Share on other sites

Replika jest dobra i warto wydać na nią kasę, tylko czy to aby nie za dużo FPS jak na początkującego gracza? Dopiero zaczynasz grę, tak? Nie powinieneś może kupić replikę z mniejsza ilością FPS'u i może trochę tańszą, żeby zobaczyć czy spodoba ten sport? Nie żebym cię namawiał ale ja tak zrobiłem. Jesli już grasz w ASG, to przepraszam z powyższe zdanie.

 

Może lepiej za tę cenę kupić CM.048 jak kolega wyżej pisze? Na taiwangun są chyba tańsze repliki CYMY.

Link to post
Share on other sites

Replika jest dobra i warto wydać na nią kasę, tylko czy to aby nie za dużo FPS jak na początkującego gracza? Dopiero zaczynasz grę, tak? Nie powinieneś może kupić replikę z mniejsza ilością FPS'u i może trochę tańszą, żeby zobaczyć czy spodoba ten sport? Nie żebym cię namawiał ale ja tak zrobiłem. Jesli już grasz w ASG, to przepraszam z powyższe zdanie.

 

Może lepiej za tę cenę kupić CM.048 jak kolega wyżej pisze? Na taiwangun są chyba tańsze repliki CYMY.

 

Ehh... No tak, dopiero zaczynam.

Wydawało mi się, że to dobry pomysł, ponieważ za taką cenę jakoś repliki, jest zapewne bardzo dobra. Co do FPSów - masz rację, jest to dość spora moc, o którą mówiąc szczerze się martwię, bo nie chcę nikomu wyrządzić krzywdy (mówię tutaj o przypadkach !). Może lepiej zaoszczędzić i pozostać przy pomyśle zakupienia Cymy 0.28 ? Wiem, że powyżej 350+ fpsów nie wpuszczają na wiele potyczek...

 

Czekam na kolejne odpowiedzi.

 

Wpisując parę literek do szukajki wyskakuje ten oto temat: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/59635-akm-cyma-cm048m-cm/

 

Oj tam, czepiasz się :P

 

dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Krzywdę można zrobic również i mając 350 fps. U nas zresztą jest więcej obrażeń ze słabych repli - ludzie uważają, że skoro mają mniej fps to mogą więcej. A to błąd.

 

Dlatego uważam, że na polu walki nic nie zastąpi ROZUMU.

 

A ta Cyma to wyjątkowo dobry sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Jeśli jesteś odpowiedzialny i używasz rozumu to czemu nie kupuj replikę o tej mocy. Jednak ja bym na twoim miejscu nie kupował repliki za taką cenę, kupisz tańszą, zobaczysz czy ci się spodoba i sprzedasz. Fakt, że taniej ale będziesz wiedział na pewno, czy lubisz to robić, czy nie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...