Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zawieszenie taktyczne do m4


Recommended Posts

Spróbuje tego a znalazłem jeszcze coś takiego https://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_zawieszenie_taktyczne_uchwyty_do_zawiesze/zaczep_do_pasa_montowany_na_szyne_ris_shs-2332.html tylko nie wiem czy nie uszkodzę repliki zaczepiając coś takiego na górna szyne ris zamiast rączki transportowej.

Edited by Makyaveli
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Witam, Planuję kupić zawieszenie 3-punktowe do mojej M4 RIS, chciałbym się dowiedzieć czy każde 3-pukntowe zawieszenie można tak wykorzystać jak na załączonym wideo, czy tylko akurat przedstawiona na filmiku wersja zawieszenia daje takie możliwości? Chodzi mi o tą regulację długości w trakcie użytkowania.

 

http://www.youtube.com/watch?v=D5WaKi23Ojs

Link to post
Share on other sites

Minimalne zdolności manualne i zrobisz sobie sam takie/podobne zawieszenie w kosztach nie przekraczająćych 20/25 złotych.

Ja zmieściłem się w 19,90 ale musze jeszcze wymienic sobie 2 fastexy, moja wina, że kupiłem lipne...

Sprawdz np to: http://www.ar15.com/forums/t_3_4/233665_.html&page=1

 

Wiem, że gdzieś na WMasgu był poradnik na temat robienia zawieszenia trzypunktowego, ale zdjecia nie banglały ;/

Link to post
Share on other sites

Widzisz, ogolnie rzecz ujmując to ja widziałem wcześniej tylko mój pas AK (kontraktowy) oraz zawieszenie Bungee z taiwanów, w linku masz wszystko krok po kroku, masz rownierz efekt i pare poz. Mi zrobienie tego wszystkiego - nie liczac wypadu do pasmanteri - zajęło max 35 minut, przy czym chyba z 15 męczyłęm się z przepleceniem taśmy 30 mm, przez mocowanie do pasa przy moim cm.050a o szerokości ponad 10 mm ^^

Link to post
Share on other sites

Faktycznie patrząc na przytoczony przez Ciebie tutorial, nie wygląda to na nic trudnego. Z tego co widzę, to zawieszenie nie daje nam możliwości szybkiej regulacji długości zawieszenia np. dociągając broń do pleców - jak na załączonym filmiku. Szkoda bo wydaje mi się to przydatną sprawą, np podczas podróży do bazy po trafieniu.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie patrząc na przytoczony przez Ciebie tutorial, nie wygląda to na nic trudnego. Z tego co widzę, to zawieszenie nie daje nam możliwości szybkiej regulacji długości zawieszenia np. dociągając broń do pleców - jak na załączonym filmiku. Szkoda bo wydaje mi się to przydatną sprawą, np podczas podróży do bazy po trafieniu.

 

Niby fajny bajer, ale przyjedź na strzelankę (jest jutro, pisz PW jak chcesz znać szczegóły) i tam sobie zobaczysz jakie zawieszenie będzie spełniało twoje potrzeby ^.-

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja robiłem do M4 zawieszenie które podał TheHarpun703 i jest bardzo dobre ale klamry muszę kupić lepsze. W razie robienia takiego zawieszenia już radzę kupić pasek przynajmniej 3m wykorzystałem 2,1m to był za krótki zawsze będzie ta możliwość regulacji.

 

@UP

To widać że jeszcze żyjesz w starych pasach do AK bo już są regulowane 2 punktowce.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Hej, mam pytanko. Znalazłem takie coś: http://sklep.orkan-tactical.pl/karabinczyk-hk-style-1-czarny-made-in-usa.html zestaw z tymi karabińczykami wychodzi jakieś 10-15 złotych taniej niż oryginalny jednopunktowy Blackhawk - czyli nie opłacalne.

 

W opisie produktu napisali "W przeciwieństwie do tanich chińskich kopii"

 

Moje pytanie brzmi: gdzie kupić te tanie chińskie kopie?

Link to post
Share on other sites

dzięki. A czy gdzieś w Polsce można kupić same klamerki? Swoją drogą, jakich zaczepów Wy użyliście w swoich zawieszeniach?

Tak jak axel powiedział, wątpię by gdzieś były chińskie clash hooki dostępne w Polsce. Poszukaj w pasmanteriach i marketach budowlanych (każdy z nich ma dział z linami, sznurkami na metry a obok są karabińczyki, szekle i inne takie. Clash hooków raczej nie znajdziesz, ale może jakąś alternatywę, która by ci odpowiadała

 

Ja osobiście używam karabińczyków tłokowych (takich jak przy smyczach dla psów) i jestem bardzo zadowolony.

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Chyba ci się ceny pomyliły albo producenci , Oryginalny 1pkt blackhawk kosztuje 100 pln do 150 pln w zależności od modelu.

Z tego co wiem to chińskie 'klamerki' clash hook nie występują na sklepach w PL.

 

Ja w zawieszeniach mam mash hook.

Nic mi się nie pomyliło :icon_razz2: - na przykład 70UT00BK 2pt lub 1pt 70GS15BK - oba poniżej 100 - ten pierwszy znacznie :icon_razz:

 

Dziękuję za informacje odnośnie klamerek.

Edited by Czozen
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...