Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3-SG1 TM czy CA33E CA?


Recommended Posts

Classic Army na pewno dla wyglądu zewnętrznego, no i większego potencjału tunningowego (mniej części do wymiany).

Tokyo Marui dla bdb. komory HU i dobrym stockowym GB, który nie ma dobrego potencjału tunningowego. Ale w stocku jest bardzo dobry, cicha praca, niezły ROF nie wspominając o niezawodności. Ale zewnątrz to plastik....

Wiem co mówie bo mam repliki obu firm, osobiście wziąłbym z TM gearboxa i przełożył do CA ;) jeżeli pasowałyby.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Maza94: A jak jest z niezawodnością G3 od Classic Army? Jednak jest prawie 200zł tańsze, a wiadomo, że nikt nie chce niepotrzebnie kasy wydawać i skłaniałbym się do CA, ale nie chcę też, żeby coś się zwaliło po 2,3 miesiącach. A jak to jest z gwarancją podczas tuningu? Jak wymienię precke i kilka innych rzeczy nie ruszając samych bebechów to ją stracę?

Link to post
Share on other sites

Jeden drobiazg - jesteś oczywiście świadom, że podane przez ciebie CA to nie replika G3 tylko HK33? Niby jedna cyferka, a w ostrym odpowiedniku spora różnica.

 

 

O, racja :P. Jedyna różnica jaka wpadła mi w oko to inny magazynek. Wiem, że te do g3 są dość łatwe do zdobycia, nie szukałem jeszcze magów od HK33. Jeżeli chodzi o wygląd obu replik to dla mnie różnice są minimalne i nie wpłynie to na mój wybór (no chyba, że te magazynki od HK33 są trudne do zdobycia).

Link to post
Share on other sites

Witam, polecam g3 sg1 sar taktik rifle II. Kumpel ma. Ja trzymałem w łapkach puściłem parę seryjek :) i wszystko ładnie. Jedyny problem to silnik który po dłuższym czasie strzelania przegrzewa się. Podobno CA daję do replik słabe silniki. Więc najlepiej kupić do niej batke 9,6.

Pozdrawiam

gewer

Link to post
Share on other sites

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3918

http://www.asg.com.pl/SAR_Taktik_Rifle_II_Classic_Army,p,433.php

 

To trochę zmodyfikowaliście moje zamiary :). Dzięki za podanie linka do tego g3 od CA. Spodobały mi się dwa modele

 

ten: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3918

 

oraz ten: http://www.asg.com.pl/SAR_Taktik_Rifle_II_Classic_Army,p,433.php

 

Zastanawia mnie jednak z czego wynika niewielka różnica w cenie. Nie różnią się chyba niczym poza kolorem?

Link to post
Share on other sites

Bierz w caprim mi dosyć szybko sprowadzili wszystko jest super! Mam juz pół roku 30 tysięcy kulek na pewno już poszło i śmiało mogę powiedzieć, że replika jest warta swojej ceny. Aha jeszcze jedno teraz classicowe repliki maja mocniejsze spręzyny, nieiwem jakie oznaczenie ale mój ma stabilne 370fpsów

PS. komora jest plastikowa bo wczesniej ktoś pisał.

Link to post
Share on other sites

Bierz w caprim mi dosyć szybko sprowadzili wszystko jest super! Mam juz pół roku 30 tysięcy kulek na pewno już poszło i śmiało mogę powiedzieć, że replika jest warta swojej ceny. Aha jeszcze jedno teraz classicowe repliki maja mocniejsze spręzyny, nieiwem jakie oznaczenie ale mój ma stabilne 370fpsów

PS. komora jest plastikowa bo wczesniej ktoś pisał.

 

 

Słyszałem, że Capri to dobry sklep, ale trochę martwi mnie napis "realizacja zamówienia do 6 tygodni". Co prawda teraz i tak szkoła i nauka to natychmiast nie potrzebuję, ale jak dajmy na to chciałbym replikę mieć w styczniu to powinienem ją na początku grudnia zamawiać, czy w praktyce wygląda to inaczej?

Link to post
Share on other sites

Capri jest dla mnie o tyle lepszy, że w razie potrzeby mogę tam podjechać osobiście. Pytanie do posiadaczy SAR Taktik Rifle II: Próbował ktoś wymienić okładziny na te z G3A3 z ostrej wersji? Trochę bardziej odpowiadają mi estetycznie, ale nie wiem czy da się to zrobić przy replice SG-1, czy musi być to g3a3.

Link to post
Share on other sites

Bezdyskusyjnie G3 od TM.

 

Miałem G3 od TM, od CA, i G33/HK33 od CA też miałem, CA to @#%....

 

pozdr.

 

p.s. Miałem i drewniane i zielone okładziny przystosowane do G3, da sie, trzeba trochę tylko z pilnikiem posiedzieć :)

Edited by gross
Link to post
Share on other sites

Skrzypiący chwyt przedni, samoistnie pękający chwyt pistoletowy (naturalnie gwarancję z tego względu odrzucono - że niby uszkodzenie mechaniczne), kolba, która się odłamała na pierwszej czy drugiej imprezie. Pękł mi nawet język spustowy z gównolitu! Oczywiście potem jak zmieniłem kolbę i okładziny na ostre, chwyt pistoletowy na G&P, język spustowy na stalowy Guardera nie było się już do czego przyczepić :)

 

p.s. Co ciekawe, moje wcześniejsze G3 z Marui (niby plastikowe - czyli niby niefajne) nie miało ANI JEDNEJ z tych dolegliwości.

Edited by gross
Link to post
Share on other sites

Ja również przed zakupem martwiłem się opiniami o pękającej kolbie. Ale Użytkuje swoje G3 już dosyć długo i nigdy go nie oszczędzam jedyne co mogłoby się złamać to dwójnóg. Mam drewniane okładziny od ostrego na dzień dzisiejszy i chwyt przedni i metalowa obsada są tak wąskie że trzeba by ingerować w body zresztą wszystko jest opisane w dziale modyfikacje. Bierz SARa w Capri :blush:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...