Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie odnosnie wybory karabinu wyborowego.


Recommended Posts

Witam (z góry przepraszam jeśli zły dział jestem nowy na tym forum i zbyt dobrze się nie orientuje ) , zaczynam właśnie przygodę z asg i chciałbym strzelać z karabinu wyborowego gdyż lubię tą profesje no i dosyć tania jeśli chodzi o sprężynę bo tylko na takową mnie stać. Tu podaje kilka moich propozycji karabinków ( szczególnie chodzi mi o celność i zasięg )

Snajperka nr1

Snajperka nr2

Snajperka nr3

Mój limit na snajperkę 250 zł nie doliczając celownika i dwójnoga bo już mam.

 

I jeszcze takie małe pytanie jak to jest z tymi eventami / imprezami trzeba zebrać drużynę i jako drużyna się zgłaszać czy z ochotników tworzą drużyny ? :)

Link to post
Share on other sites

" Snajpierka " ma coś wspólnego ze świętym Mikołajem.

Ani jedno z nich nie istnieje.

Zbieraj na Cymę 028 ( ak 47 )

potem jakaś precka i gumka.

 

Kłamiesz Mikołaj istnieje :) mam pytanie jeszcze z jakiej kategorii broń będzie dla mnie najlepsza ( Spring , aeg , gg , co2 ) do magicznej kwoty 250 zł.

 

"Zbieraj na Cymę 028 ( ak 47 )" zastanowie się a raczej portfel się zastanowi.

Edited by ehcede12
Link to post
Share on other sites

Jeśli masz facebooka, to możesz dorwać cm.028 za tą magiczną kwotę ok 250zł :) Gunfire ma promocję, w której po kliknięciu "lubię to" na ich stronie można uzyskać 50zł rabatu przy zakupach powyżej 250zł. Kałach ten w tym sklepie kosztuje 307.50zł, więc po dodaniu rabatu 50zł wyjdzie Ci 257.50zł (te 7 złoty + przesyłka chyba dasz radę dołożyć ;) ) Jeśli się skusisz to życzę miłej zabawy nową repliką ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jednak macie racje , jeszcze czytając "zielony snajper" zrozumiałem troche że trzeba cierpliwości a ja takowej nie mam i najlepiej będzie pruć full auto w wszystko co tylko się rusza :)) A więc mamy śliczne zakończenie bajki. A będzie jeszcze śliczniej jak powiecie mi ile takie ak mi wytrzyma ? ( jak co nie testuje wszystkiego rzucając z 4 -pietra jak to mój kolega kiedyś telefon ) i ile taki akumulator wytrzyma ?

Edited by ehcede12
Link to post
Share on other sites

Też będę dopiero kupował broń i osprzęt lecz od siebie dodam,że za 250zł masz mały wybór.W tej cenie głównie pistolety wchodzą w grę.

Według ludzi na tym forum snajperki godne polecenia plasują się w cenie 1500zł w zwyższ + tuning.Reszta to śmieci.Według Mnie nie warto ładować tyle kasy by mieć armatę,jeżeli będziemy się strzelać na spotkaniach organizowanych w mieście.Zazwyczaj obowiązują limity i organizator nie dopuści z bronią przekraczającą ileś tam fps

Polecił bym dozbierać troszkę i kupić MB-01 BLACK WELL Strzelałem z niej w stocku i przyznam,że nie jest żle.Osobiście myślę nad MB-08 BLACK WELL i chyba ją wezmę za jakiś czas.

 

Rozumiem (no czasami rozumiem) jak zielony doradza zielonemu. Ale jeżeli doradzając plecie takie bzdury to aż zęby zgrzytają. BlackShaman mam do ciebie prośbę. Jeżeli chcesz sobie kupić "snajperkę za ~3 stówki to sobie kup, ale nie doradzaj nikomu innemu kupno tego szmelcu pod żadną postacią (znaczy wszystkich welli serii MB ACMów czy Kartów, a nawet barrettów opartych na tych bebechach)

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Polecałbym raczej jakieś bardziej sprawdzone gogle.

Nie ufam takim maskom, ale to tylko moje odczucie.

Pokrowiec dostaniesz bez problemów.

Jeśli chodzi Ci o składaną kolbę, to tak, jest taka wersja.

Nie polecam jej, gdyż ta kolba jest dość łamliwa.

Można później modyfikować replikę, nie ma przeszkód.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...