Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 - Boyi. Informacje - moja pierwsza replika


Recommended Posts

Czesc wszystkim, to mój pierwszy post więc raczyłoby się przedstawić. Jestem sobie Konrad i mam zamiar kupić replikę amerykanskiej broni M4a1 firmy Boyi. Ogólnie na replikę mogę wydać maksymalnie 850zł i wybór padł własnie na tą. Jak narazie m4a1 boyi cieszy się dobrą opinią (przynajmniej ta którą chcę wam przedstawić) Proszę o wady i zalety. Od razu pisze że po kupnie mam zamiar upgreadować. Na początek nowy front oraz nowa kolba.

 

http://allegro.pl/replika-broni-m4a1-i1850561192.html

Link to post
Share on other sites

Mając taką sumkę mógł byś myślec o najbardziej polecanej M'ce - KWA, a Ty chcesz jedną z najmniej polecanych? :icon_eek2:

 

 

Proszę o wady i zalety.

Może frytki do tego? O tej replice jest na forum dużo.

I zanim powiesz to co inni próbowali: nie, forum nie jest od zadawania pytań, tak długo, jak odpowiedź na te pytania się już na nim znajduje.

Link to post
Share on other sites

Nie takie forum, tylko takie jest Boyi. :wink: Chłopaki są bardzo miłe i bardzo dobrze ci radzą.

 

Być może :)

Dobra, zakupiłem M16A4 (G&P) z Głowicą tłoka wzmacnianą prometheusa, gumkę HU prometheusa i sprężyną m120 guardera :)

Dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja na swojej M4A1 CQB BOYA replice wywaliłem już kilka kilogramów kulek i jak na razie styk mi się tylko trochę przyciął, naprawiłem to sam bez żadnych kosztów a jestem zielony w ASG jak mało kto (jeżeli chodzi o konstrukcję, naprawy i takie tam). kiedyś na innym forum też pisali recenzje o M14 cyma, że to fuj że to ble i w ogóle, potem widocznie importer posmarował komu trzeba i replika okazała się w recenzjach tego samego autora prześwietna. nie ma dobrych i złych replik tylko są ludzie i ludziska. dla przykładu powiem że mój kolega ma najtańszego kałacha cymy na rynku, kupił go 2 lata temu, w timie i na wyjazdach strzelamy się co najmniej raz w tygodniu ale jak dbasz tak masz. on dba i działa jak złoto!

Link to post
Share on other sites

A z ciekawości wywaliłes te kilogramy kulek od 4 maja 2011? Niespecjalnie to robi wrażenie.

 

Kto pisał, że M14 Cymy jest be? Kto tu krytykował kałacha CM028 (bo pewnie takiego ma twój kolega z "timu")? Chyba fora pomyliłeś kolego.

 

I nie baw się w górnika.

Link to post
Share on other sites

Drogi Panie Stalker z Krakowa.

Gdzie łaskawy Pan wyczytał że moją M4-kę mam od maja? I gdzie Pan Panie wielce obruszony, Pan przeczytał że akurat na TYM Pańskim forum to przeczytałem? To że rzadko TU piszę i nie nazywam rzeczy po imieniu jak Pan Panie Stalker, czyli tak żeby Pan zrozumiał co mam na myśli: najtańszy kałach CYMY=CM028, śruba dociskowa używana=śrubździernia ręczna ramplowana poprzecznie po generalnym remoncie itd itp, to nie znaczy że jestem ignorantem, tylko to że albo dużo pracuję i nie mam czasu, albo jeżdżę na strzelanki, treningi i tak dalej, czyli rzeczy związane z moim jednym z hobby jakie jest ASG. I niech Pan z łaski swojej wypowiada się na temat. Dziękuję.

P.S: Proszę mi przesłać do jakich gazet Pan pisze i jak się Pan podpisuje pod artykułami to chętnie poczytam.

 

Wracając do tematu, polecam M4 firmy BOYA.

Link to post
Share on other sites
żeby Pan zrozumiał co mam na myśli: najtańszy kałach CYMY=CM028, śruba dociskowa używana=śrubździernia ręczna ramplowana poprzecznie po generalnym remoncie itd itp

 

Drogi kolego, za Chiny Ludowe nie mam pojęcia o czym jest ten wywód. Chciałem ci tylko zwrócić uwagę, że kilka kilogramów wystrzelonych kulek to nie jest specjalny wyczyn, który potwierdza, że emki Boyi są świetnie (w moim przypadku kilkanaście kilogramów wystrzelonych kulek raczej temu przeczy). Niepotrzebnie się unosisz. :wink: Szanuję twoją opinię, ale się z nią kompletnie nie zgadzam. Na pierwszą replikę nie poleciłbym M4 Boyi.

 

Gdzie pisuję - na wmasg na przykład. :biggrin:

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...