Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aks-74u(JG) vs CM049


Recommended Posts

Witam, początkujący zastanawia się nad kupnem broni, znalazłem dwie ciekawe propozycje:

 

Aks-74u(JG)

a

CM049(Cyma)

 

Obydwie repliki posiadają EBB na czym mi bardzo zależy, dlatego zwracam się do Was ludzi obeznanych o poradę, opinie,inne propozycje, itp

Wszyscy doradzają do nowych replik natychmiastową wymianę ładowarek i akumulatorów, i tu moje kolejne pytanko czy mogę do aks-74u(jg) zamiast 8,4v akumulatorka wsadzić 9,6v bez żadnych obaw o spalenie elektryki?

 

Dzięki za wasz czas i pomoc.

Link to post
Share on other sites

Możesz wsadzić tam 9,6 (według mnie nawet powinieneś). Ładowarkę kup mikroprocesową Ta powinna wystarczyć https://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_ladowarki/ladowarka_rozladowywarka_procesorowa_do_akumulatorow_o_napieciu_od_2_4v_do_12v_mw-689.html . Co do replik to ci nie pomogę ,ponieważ żadnej z niech nie miałem i trudno mi o nich cokolwiek powiedzieć.

Pozdrawiam

gewer

Link to post
Share on other sites

 

Kolega pyta o AKSU a ty mu polecasz AK?

 

Ja bym stawiał na AKSU z uwagi na gearbox v.3. MP5 ma v.2, który sprawia więcej problemów.

 

Koledzy dobrze radzą, rozejrzyj się za Cymą lub Boyi.

 

9.6 możesz wsadzić bez obaw.

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

Kolega pyta o AKSU a ty mu polecasz AK?

 

Ja bym stawiał na AKSU z uwagi na gearbox v.3. MP5 ma v.2, który sprawia więcej problemów.

 

Koledzy dobrze radzą, rozejrzyj się za Cymą lub Boyi.

 

9.6 możesz wsadzić bez obaw.

 

 

 

Skoro musi to byś AKSU to zapytaj kiedy będzie dostawa.

http://gunfire.pl/product-pol-1152189933-DropZone-RK-01-W.html

 

EDIT: literowka

Edited by Crusader
Link to post
Share on other sites

Interesują mnie tylko krótkie karabinki, miałem styczność z cm.040 i nie odpowiada mi wystająca lufa (takie mam upodobania, no cóż) wiec rozglądam się za czymś ala g36c, aksu, mp5 itp. A co do Ebb to bardzo mi na nim zależy, podoba mi się ta krzta realizmu polegająca na ruszającym się zamku od HU i lekki odrzut przy strzelaniu z auto.

 

Dzięki za wypowiedzi, zapraszam do kontynuowania tematu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...