Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.Strzelam się od około 3 mieszków aktualnie pompką lecz postanowiłem sprawić sobie porządniejszą replikę.W moje oko wpadło G36c, ponieważ bardzo mi się podoba.I do was kieruje pytanie często zadawane pytanie z tego co czytałem, które lepsze czy JG czy CM? Czytałem, że Cymka jest lepsza bebechami i body lecz niestety droższa mój budżet jest dość ubogi (żadnych tysiączków xD), czy te repliki różnią się od siebie tak abym dołożył te +100 zl?

Wiem wiem cymke można tuningować lecz racze nie będę robił takich zabiegów.Bardzo wam proszę o pomoc przy której należy uwzględnić niestety cenę ;P

 

PS: Świecące body u JG mi nie będzie przeszkadzało.

Link to post
Share on other sites

Hmmm... czytając coraz więcej tematów o g35c cymki a jg mam coraz większą chrapkę na cymke lecz cena ;/.Mam aktualnie 15 lat i nie wiem czy rodzicie pozwolą mi na kupno repliki za +500 zl XD.Pożyjemy zobaczymy... lecę jeszcze poczytać, a i jeszcze 1 prośba jeżeli znaleźliście test G36c JG to proszę abyście wkleili linka.

Link to post
Share on other sites

Obie są godne polecenia. Cyma jest lepsza od JG (osiągi i wygląd). Ale JG daje radę na polu walki i bez problemu nadaje się do zabawy, a do tego ma legendarną wytrzymałość. Jeśli nie stać cię na Cymę, bierz JG.

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

A i jeszcze jedno pytanko i mam nadzieję, że dam wam spokój.CM.028 TACTICAL czy G36c JG?

A i czy tobie Stalker chodziło w wyglądzie o to że body jest wykonane ze świecącego plastiku?Mi to w niczym nie przeszkadza zawsze chętnie przemaluje.Pozdrawiam.

 

PS:Dystrykt 9 to naprawdę świetny film ;]

Edited by marklin335
Link to post
Share on other sites

Czy zamawiać go na gunfire czy u krakmanów.?I czy opłaca się (jeżeli kupie na gunfire) kupić przegląd repliki (smarowanie, przegląd) za podajże 25 zl?

Czy kupić do niej akumulatorek 8,4 1100mAh?

 

Wszystko jest opisane na forum, a jeśli ktoś kupuje do repliki aku słabszy niż stockowy, to jest dosyć dziwny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...