Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Baza pod snajperke (Początkujący)


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Zaczynam zabawe z asg ( wcześniej brałem udział w paru ,,zabawach") wybór mój padł na role snajpera,strzelca wyborowego.

Przestudiowałem forum i zdecydowałem się na wybór Well warrior mb01. Karabin ma fajny wygląd, z tego co wyczytałem dobry do tuningu.

Znalazłem w sklepach internetowych pare ofert i sporządziłęm kosztorys:

 

Specshop

 

Karabin+dwójnóg+luneta-540zł

 

Taiwangun

 

karabin-428 (https://www.taiwangun.com/karabiny_snajperskie/mb-01_olive_well-2362.html)

dwójnóg-60

luneta najtańsza-100

Razem-588

 

Gunfire (http://gunfire.pl/product-pol-1152193784-WARRIOR-I-SNIPER-SET-z-dwojnogiem-luneta-i-montazem-upgrade-.html)

karabin+dwójnóg+luneta+montaż upgrade-585

 

Wszystkie podzespoły będą wymieniane stopniowo.

W 2 fazie tuningu zamierzam wsadzić do środka dedykowany zestaw tuningowy do replik wella

Cena Taiwangun 62 PLN

Cena w Specshop 110 PLN

 

W jakim sklepie polecalibyście kupić replike?? Zależy mi na tym aby serwis był szybki i dokładny.

Najbardziej z tych wszystkich ofert interesuje mnie replika z Gunfire.Dostaje replike z dwójnogiem,lunetą i zestawem tuningowym.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat??

Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie jest wasze zdanie na ten temat??

Zrazisz się zaczynając od takiej repliki.

 

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/86254-zielony-snajper/

 

Tematu nie zamykam (choć istnieją dziesiątki podobnych), gdyż może inni użytkownicy będą mieli na tyle cierpliwości i czasu (którego ja w tym momencie nie mam), by po raz kolejny pisać dlaczego nie warto kupować takiej repliki, dlaczego z elektrykiem będziesz się lepiej bawił, itp. - czyli czekam na wdrożenie standardowych procedur ratowania Zielonego przed stratą pieniędzy i zapału do tego pięknego hobby :).

Link to post
Share on other sites

z tego co wyczytałem dobry do tuningu.

 

Gdzie Ty to wyczytales? Do powieszenia na sciane moze i sie nadaje, jezeli mowimy o tuningu pokoju...

 

W 2 fazie tuningu zamierzam wsadzić do środka dedykowany zestaw tuningowy do replik wella

Cena Taiwangun 62 PLN

Cena w Specshop 110 PLN

 

Jezeli to sa koszta "tuningu" to zapomniales dodac chyba jedno 0 na koncu...

 

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/37838-snajper-za-xxx-z/

 

Za 800-1k kup jakiegos szturma, Cm.048 jezeli lubisz AK, M4 KWA, nad AUGiem tez mozna sie zastanowic, o ile mnie pamiec nie myli JG robi/robilo niezle.

Link to post
Share on other sites

N14 zwykłe. Sam zaczynałem od Cymy (co prawda dwa tygodnie ją miałem :P), tak mi się spodobało, że skończyłem na G&G. No i na upartego do Cymy możesz złapać konwersję EBR chyba. I na jeszcze bardziej upartego - można ją troszkę stuningować.

 

EDIT:

 

Kart ma chyba EBR, ale nie wiem jak z opiniami o tym.

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

Jeżeli już się koniecznie uparłeś na rolę snajpera najsensowniej będzie jak pomyślisz o właśnie AUGu lub M14 Cymy. Standardowe części gerboxów gwarantują tuning w rozsądnych kosztach, również standardowe lufy i komory hopa tuning ułatwią.

Tuning sprężyn jest drogi (bardzo i niekoniecznie daje dobre efektu jeżeli tuningujący niewwie co dokładnie robić).

Link to post
Share on other sites

Widzę, że niektórzy tak zajadle wybijają nowym pomysł snajperstwa <co samo w sobie słuszne jest raczej> to sami tez nie bardzo mają pojęcie o snajperstwie bo słyszę tu głosy, jakoby ten warrior nie nadawał się na bazę pod snajperkę :D. Ludzie, ogarnijcie się troszke. Kolega pyta o bazę pod snajperkę. Warrior jest jedną z kilku najlepszych replik pod tym względem. To, że nie stać go na snajperkę czy tez może stać- oceni on sam, za kilka miesięcy jak już sam utopi własną kasę w czymś co wyląduje na allegro. Nie uszczęśliwiajcie nikogo na siłę.

Link to post
Share on other sites

Początkująca osoba, która zaczyna zabawę z airsoftem nie powinna być snajperem. Trzeba mieć ogromne doświadczenie i opanowanie. 650fps to nie jest zabawa, dostanie kulką lecącą 720 km/h w twarz może się źle skończyć, wybitymi zębami, przebitymi policzkami, uszami. Tańsze okulary mogą tego nie wytrzymać. Do tego trzeba mieć broń boczną bo jak ktoś podejdzie na 10m-15m to snajperki nie powinno się już używać. Dobry boczniak na gaz to dodatkowe koszta. Elektryczne się nie nadają bo mają mały zasięg z powodu krótkiej sprężyny.

 

Jednak jeżeli nadal chcesz być snajperem to wg mnie dobrą bazą jest SWD od A&K, jest tanie, używa standardowych części do AEG'ów, metalowe body(ZnAl). Ale i tak wszystko idzie do wymiany więc tuning + replika wyniesie około 1500zł.

Link to post
Share on other sites

Warrior jak najbardziej nadaje się na snajperkę.

Tyle, że wymaga "nieco" więcej pracy przy pasowaniu poszczególnych części (zwłaszcza, jeśli są dorabiane) niż japoński odpowiednik. Niemniej, da się. Ale to będzie kosztować. Sporo.

Link to post
Share on other sites

Co racja to racja. Seria 5 kulek lecących z prędkością normalną dla stockowych chińczyków tj 400-430 fps na pewno może wyrządzić więcej krzywdy niż jedna kulka lecąca z prędkością 600-650 fps. Co innego jeśli to jest snajperka na bazie np. M14 czy SR25 gdzie masz te 600 fps i tryb semi auto.

Ja z mojej strony sugerował bym kupić sobie jakiegoś AEGa typu M14, M16, a potem jak już się nauczy grać (wbrew pozorom airsoft to nie zawsze bezsensowna, za przeproszeniem "jebanka" gdzie lata się bezmyślnie jak na jakichś obozach paintballowych dla młodzieży), nauczy cierpliwości i "sztuki" bycia snajperem (bo prawda jest taka że nie każdy nim może być, i nie chodzi tu tylko o odpowiedzialność :icon_razz2: ) to brać się za przeróbki, albo kupić najpierw szturmówkę np. jakiegoś kałasza z cymy (0.40 wzwyż) lub jakieś mp5 które potem będzie robić za boczną, czy też jakieś m4, a potem kupować warriora i w nim grzebać. Jak dobrą Warrior by nie był podstawką pod tuning to wyjdzie on go drożej niż 1000zł, a co jeśli uzna, że snajperstwo to jednak nie dla niego? Z M16 czy M14 zawsze możesz wtedy wrócić do bycia szturmanem z mocą 400-450fps :)

Edited by PiotrqŚ
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...