Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maska p-gaz BW- pytanie o balistyke szybki


Recommended Posts

chciałem się zapytać czy ta maska p-gazowa ma szybke balistyczną???? 8O

Bo cena jest niezła!! czy ktoś może się o niej wypowiedzieć :D A tu link do niej:

 

http://www.militaryarea.pl/product_info.ph...roducts_id/3730

i czy nie lepsza byłaby ta??? :

 

http://www.militaryarea.pl/product_info.ph...roducts_id/3739

za odpowiedzi z góry dziękuję!!!!!! :wink:

Link to post
Share on other sites
tak, tak :) ale mysle, ze akurat w ich przypadku to faktycznie "szybka akcja" a nie latanie pare godzina po zatechlym budynku :)

 

zreszta ;) co kto lubi :)

To może doprecyzuje - masz wejść do budynku wyciągasz maskę, wskakujesz, robicie co trzeba i wyłazisz. Klimat jest, ochrona jest. Czego poza troskliwą kobietą potrzeba jeszcze.

Link to post
Share on other sites

Ja niechce być zmoczony-zalewając się 1litrem potu :D ale chodzi mi o realizm głównie dlatego chce kupić maske p.gazową !!

A moglibyście sie wypowiedzieć na temat jakiś masek p-gazowych w których można by było sie strzelać bez obawy że straci sie oczy przy 1 strzelaniu?? Najlepiej żeby były w miarę dostępne tzn były w jakimś sklepie internetowym po rozsądnej cenie. :)

Prosze was wypoiedzcie sie na jakiś modelach podając adres pod którym można je kupić !!!! Za wszelkie odpowiedzi będę do zgonnie wdzięczny :lol:

Link to post
Share on other sites

To może doprecyzuje - masz wejść do budynku wyciągasz maskę, wskakujesz, robicie co trzeba i wyłazisz. Klimat jest, ochrona jest. Czego poza troskliwą kobietą potrzeba jeszcze.

 

heheh wiesz Dziki nie posadzalem cie o umilowanie do gumy i latexu :lol:

Link to post
Share on other sites

Osobiście nie mam tej maski ale jest pare osób która ją poleca 440ez.jpg sorry że takie małe . Nie wiem jak się ona nazywa ale wiem że jest to amerykańska i można ją dostać na allegro. Ja mam MP4 i w niej są dodane szybki na zime ale one raczej mi nie uchronią oczu :wink:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

heheh wiesz Dziki nie posadzalem cie o umilowanie do gumy i latexu  :lol:

Nie mówiłem ci ?? Patrz, starość nie radość bo zapomniałem.

 

Co zaś do maski to może zainteresowany wyśle mail albo zadzwoni i zapyta się ludzi z Militaryarea co to za maska. Po otrzymaniu informacji, nazwy itp poszuka w google.pl.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...