Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maly kłopot...


Recommended Posts

Witam, mam spory problem.A więc jestem praworęczny, a nie zamknę lewego oka zeby prawe było otwarte,i muszę strzelac z lewego ramienia co sprawia mi trudność. Moze mi ktoś pomóc albo doradzic. Z góry dzięki wielkie. (jestem snajperem jakby co)

Edited by arend
i co ja mogę tu jeszcze napisać
Link to post
Share on other sites

(...)a nie zamknę lewego oka zeby prawe było otwarte,i musze strzelac z lewego ramienia co sprawia mi trudnoś.(...) Z góry dzięki wielkie. (jestem snajperem jak by co)

 

Spróbuj zamknąc lewe oko palcami :wink: , a jak nie , to weź naklej taśme samoprzylepną na powiekę - to już na pewno będzie zamknięte lewe oko :biggrin:

 

 

Perski weż włóż głowę do pralki proszę. Może odwiruje głupoty i pomoże na przyszłość

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Ja przy strzelaniu nie zamykam drugiego oka i to nieważne czy przy lunecie, czy przy robieniu zdjęć aparatem. A jak przeszkadza i nie chcesz się przyzwyczaić, to przyczep kawałek tekturki do lunety w taki sposób, by zasłaniało drugie oko (strzelcy sportowi czasem wykorzystują ten patent).

 

Na zdjęciu pani Renata wykorzystująca ten patent:

http://m.onet.pl/_m/18ffdf6e473378ca07f90eee7e918b7f,10,1.jpg

Link to post
Share on other sites

Moja mama ma dokładnie to samo. Jeśli nie jesteś w stanie się przyzwyczaić do strzelania z lewego ramienia, to koledzy wyżej dali ci bardzo dobre rady. Możesz ew. kupić kominiarkę z pojedynczymi otworami na oczy i jeden zaszyć :) Będziesz miał + do kamuflażu :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...