Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie magazynki do AEG-a preferujesz?



Recommended Posts

ja wlasnie staram sie unkiknac takiej zabawy  dla mnie jest fun kiedy leci seryjka:) niestety mam tylko 330 bb'sow w hi capie ale zawsze mam przy sobie pudeleczko by sobie napelnic w jakims okopie.

w sumie jak bym mial jakas emke to pewno na lo capach bym jechal ale w augu sie fatalnie zmienia magi tak nieporecznie ze szok

to zmien karabin. pozatym wg mnie jest to poniekad kwestia wyrobienia, jakos wiekszych problemow ze zmiana magazynka nie mam, a ty pewnie bedziesz mial do konca jego uzytkowania (bo watpie, zebys nauczyl sie je zmieniac uzywajac hicapa).

 

 

No moze i sie nie naucze ale steyr mi sie podoba:) wiem ze to kestia wyrobienia sie ale...

 

DO PA:

Jak masz zamiar kogos zabic wlasnymi konczynami?? podchodzisz i udajesz strzal kulki?? :D no bo chyba go nie pobijesz:)

Link to post
Share on other sites

a ja chciałam tylko przypomnieć, że w hi-capie istnieje coś takiego jak sprężyna, którą trzeba podkręcić, żeby podała kulki ;) i wcale nie jest tak, że mogę sobie za jednym zamachem wywalić 600 kuleczek :twisted: nie raz nie dwa - właśnie konieczność podkręcenia sprężyny (po 50-70 kulkach :> ) działa podobnie jak substytut zmiany low-capa.

Powiem więcej, używając low-capów masz świadomość, że kulki w magu kończą się dość szybko i wiesz, że trzeba będzie magi zmieniać, ale za to jakże piękną i podnoszącą adrenalinę jest sytuacja, gdy okazuje się, że hi-cap zaczyna głucho grzechotać, a sprężyna za cholerę nie chce podać kulek do góry 8) w takiej sytuacji już mnie uratowała poczciwa Berettka ;)

Link to post
Share on other sites
:? To kto oddał głos na real-capy :?:  :?:  :?:

 

REAL-CAPY :!: (albo low-capy)

 

Mi by się znudziło strzelnie hi-cap'ami albo mid-cap'ami.

 

Jak można pisać o magazynakach do aegów jak się nie ma aega??

Link to post
Share on other sites

Najfajniejsze są mid-capy G&P (mówię o magach do emek) - 130 kulek, wygląda to nie nagorzej i nie trzeba podkręcać. To według mnie najbardziej optymalny mag 8) ... choć "im moment" mam tylko Stary i jednego Hi-capa CA, bo mid-cap G&P jeszcze nie dotarł ze sklepu :evil:

 

Poza tym real-capy Stara do emek maja klimat:

- realizm

- niziutka cena

- wyglądają w dodatku bardzo OK jak na plastiki

- no i co ja zrobię z tym wolnym miejscem w ładownicach alice'a? Trza to czymś zapchać :wink:

Link to post
Share on other sites
Najfajniejsze są mid-capy G&P (mówię o magach do emek) - 130 kulek, wygląda to nie nagorzej i nie trzeba podkręcać. To według mnie najbardziej optymalny mag 8) ... choć "im moment" mam tylko Stary i jednego Hi-capa CA, bo mid-cap G&P jeszcze nie dotarł ze sklepu :evil:  

 

Poza tym real-capy Stara do emek maja klimat:

- realizm

- niziutka cena

- wyglądają w dodatku bardzo OK jak na plastiki

- no i co ja zrobię z tym wolnym miejscem w ładownicach alice'a? Trza to czymś zapchać :wink:

Ta, a jak fajnie te mid capy G&P nie podaja kulek (mimo smarowania i innych zabaw) :) Ja mialem 2 i ten sam problem wiec wymienilem na lowy TM. Ale widze, ze je zamowiles wiec bedziesz mial szanse przekonac sie sam czy sa takie fajne :)

Link to post
Share on other sites

Ja nie mam problemu, bo P90 są tylko Hi i Lo Cap. Low Cap posiada SUUPER wygląd, te atrapy naboi, są mniam. :D Hicap do P90 nie grzechocze, więc też kusi, ale wyglad Low Capów przeważył. Dodatkowym atutem jest to, że Low mają 68 kulek a ostre oryginały mieszczą 50. Te 18 nie stanowi żadnej różnicy. Mam więc Real Low Cap :D. Prawie. Głos oddałem na Low Cap, te mieszczące 30 kulek uważam za lekki hardcore :D, Low Capy są wystarczająco "realne".

Ale jak ktoś lubi, niech mu kulki dobrze latają. :D

Link to post
Share on other sites

Ja nie mialem z mid-capem do AK-47 G&P najmniejszych problemow, a uzywam go od czasu jak tylko tem magi pojawily sie kraju... Poza tym jesli idzie o jakosc zewnetrznego wykonania to produkt G&P prezentuje sie bez watpienia najlepiej jesli idzie o magi do Kalacha, a mam porowanie bo uzywam takze low-capy TM i CA. O plastikowym real-capie nie wspominam, bo wykonaniem i waga zdecydowanie odbiega od reszty.

 

Tak na marginesie to osobiscie uwazam, ze cena real-capow jest zdecydowanie zawyzona w stosunku do jakosci... Wole low-capy ze wzgledu na jakosc wykonania, tym bardziej ze raczej nie ma zadnego problemu aby takiego low-capa zaladowac "realna" iloscia kulek jesli jest taka koniecznosc czy preferencja.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Przyznać należy, że najbardziej REAL są LOW CAPY. REAL CAPY są plastikowe i źle wykonane. MID CAPA miałem, ale się zacinał więc wymieniłem na 2 LOW CAPY, o HI CAPACH nawet nie piszę. Poza tym co to za gadanie "z lenistwa" albo " nie chce mi sie zmieniać magazynków"? A chce Wam się wstawać rano, jeździć gdzieś do lasu i latać z plastikowymi karabinkami? Jak zabawa to na całego.

Link to post
Share on other sites

A ja powiem tak:

 

Gdyby mnie bylo stac na 3 lowcapy do P90 to bym preferowal takie rozwiazanie.

Jednak poki co, ratuje sie jednym hicapem ( i awaryjnie lowcap). Owszem, raz na jakis czas trzeba nakrecic, czasem nie podaje kulek i robi psikusy ale nie jest zle....

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...