Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

porządny silnik


Recommended Posts

Witam,

Proszę o propozycje konkretnych silników do sprężyny m130 w przyszłości m150,zależy mi na tym że chce kupić jeden silnik tuningowy ale na tyle dobry żebym później wogóle nie musiał myśleć o problemach z nim związanych dodam że mam batke 9,6V G&G 4500mAh.

Myślałem nad systema Turbo lecz nie jestem pewien czy sprężyna nie jest za mocna do nigo i na systema magnum ale kiedyś gdzieś przeczytałem że magnum jest ok ale do m170, m190 więc do mojego m130 niebardzo. Proszę o pomoc w doborze silniczka.

Za pomoc z góry dziękuję

Link to post
Share on other sites

A czy wcześniej wymienione silniki są tak bezawaryjne jak systemy?

I czy 9,6V to nie za mało bo większość mówi "11.1V lipol tylko"oczywiści nie mówie że jest to zły akumulator.

Jeżeli chodzi o ten silnik to taki mam tylko krótki i chce większej reakcji na spust no i rofik by się przydał na mocy nie tracąc:

https://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich_czesci_silniki/silnik_dlugi_o_zwiekszonym_momencie_obrotowym_p_j-182.html

Edited by davew1116
Link to post
Share on other sites

seger dobrze mówi. Z tym, że Element Ultra Torque i SHS Ultra Hith Torque są u nas obecnie nieosiągalne. Pozostaje więc zamówić za granicą. Żeby zaoszczędzić na przesyłce - na ebairsoft (wysyłają za darmo) są silniki X-High Tech Max Torque w cenie 25$. Jest to właściwie to samo co Element i SHS tylko inaczej nazwane. Niedawno sam zamówiłem ten silnik i jestem bardzo zadowolony - znacznie szybszy niż silniki stockowe i do tego błyskawicznie reaguje na strzał.

 

Wyżej wymienione silniki to kopie Magnuma Systemy, tylko że znacznie tańsze.

 

Ostatnia kwestia:

To, że silnik bezproblemowo współpracuje z mocnymi sprężynami, nie znaczy, że nie nadaje się do słabszych :) Dla przykładu u siebie mam M100.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...