Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dziękuję wszystkim za udzielnie odpowiedzi.

 

 

Kpisz, czy fizyki w szkole nie miałeś?

 

Mam fizykę ale drugi rok przerabiamy co to jest v,co to s, co to t i mierzymy zależności czasu na jednostajnej prostoliniowej, także proszę o zrozumienie.

 

Co do linków to wpisywałem ale znalazło mi takie przeliczniki że nic nie mogłem wywnioskować.

Link to post
Share on other sites
Mam fizykę ale drugi rok przerabiamy co to jest v,co to s, co to t

 

O jednostkach miary mnie uczyli w V klasie szkoły podstawowej. Ale wybaczam Ci, bo właśnie spojrzałem na podstawę programową dla obecnej podstawówki i widzę, że teraz nie ma fizyki, tylko przyroda i nikt już nie uczy co to jest metr i stopa, ale w zamian za to jesteś bardziej zainteresowany światem, jego bogactwem i pięknem. W gimnazjum i liceum też widzę, że nie uczą jednostek miar, tak więc jesteś usprawiedliwiony.

 

Kurczę, ja dziecka do szkoły nie poślę, w domu zostanie, sam będę uczyć.

Link to post
Share on other sites

Dla jasności, jestem w drugiej gimnazjum ale przyjmuję przeprosiny.

 

Proszę o zamknięcie tematu czy co tam robicie.

 

 

Ale informatyke/technologię informacyjną masz od 1gim, tam zapewne uczyli jak korzystać z google, tak więc warto szukać :bialaflaga:

 

Twój poziom z fizyki może i jest niski, ale za to poziom lenistwa przewyższa wszystko, zaśmiecasz w ten sposób forum. :angry:

 

Tu masz odp. http://www.google.pl/search?q=fps++m%2Fs&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

 

Na wpis w "szukaj google" "fps m/s"

 

 

Tak ! Popieram zamknąć temat :blink:

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...