Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mosin-Nagant 1891/30 z lunetą PU Opinie.


Recommended Posts

Witam!

Tak jak w temacie poszukuje opini na temat repliki firmy Zeta Lab Mosin-Nagant z lunetą PU (dobrze jak by się ktoś wypowiedział, kto miał tą replikę).

 

Piszę tutaj bo jeszcze nie znalazłem żadnego tematu na wielu forach odnośnie opini tej broni, tylko zapowiedź, a jeżeli ten temat już istnieje to proszę o przekierowanie.

 

 

-Chodzi mi odnośnie czy tą repliką można się bawić w Vasilija Zaitsewa ? ;D

-Czy jest dobra jako snajperka.

-Która lepsza Green Gas / Sprężynówka ( wolał bym sprężynówkę bo w zimie airsoft też u nas występuje, choć proszę o wasze opinie ).

-Jak u niej z awariami bo gwarancja 6 miechów i troszkę mnie to martwi.

-Czy jest ta replika celna czy jak to z Kar98k Boys`a, że 3 na 5 strzałów trafia, a reszta ucieka w niebo?

-I wgl. wasze opinie jak jesteście z tej repliki zadowoleni.

 

Dzięki i Pozdrawiam, wielu fragów na ASG ;)

Mazda_PL

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Ja też założyłem tutaj temat związany z mosinem, z tym że pytałem o model 1944 carbine. Niestety brak konkretnych informacji.

 

Z tego co się dowiaduje cały czas na temat mosinów od zety(głównie fora zagraniczne), repliki nadają się do użytku w boju.

 

Nie wiem czy widziałeś ofertę sklepu airsoftpanda, gdzie mają do sprzedania mosiny w wersji skirmish. Parametry osiągów są naprawdę zadowalające(o ile prawdziwe).

 

http://www.airsoftpanda.com/advanced_search_result.php?keywords=mosin&x=0&y=0

 

Z technicznej strony nie zmienili raczej wiele. Ja raczej zakupiłbym zwykłą wersję i sam ją przerobił nie dopłacając tych 200$ za zmianę zaworów czy jakieś zabiegi doszczelniające. A ich przeróbka wizualna ani trochę mi się nie podoba. Usunięcie oksydy nie było raczej dobre...

 

Najgorsze jest to, że nigdzie nie znalazłem informacji od użytkowników, którzy strzelali się z tych replik dłuższy czas. Tak aby opisać czy np. wersja sprężynowa wytrzyma m150 na długo bo ma stalowe bebechy itp. Do wersji gazowej można stosować CO2 i red gas więc na niższe temperatury karabin powinien być użyteczny. Kwestia do ilu na - chcesz się strzelać. Dodatkowo gaz ładowany bezpośrednio w bolt to duży plus. Najkrótsza droga do kulki, brak drogich chłodzących się magów i problemów z ich nieszczelnością.

 

Co do gwarancji to raczej jest kwestia standardów niż konkretnie modelu, na gazówki i sprężynówki zazwyczaj sklepy dają 6 msc nie zależnie od wytrzymałości.

 

 

Sam zastanawiam się nad tym z jakim napędem zakupić mosina. Karabin chce dopiero na następny sezon także pozostaje liczyć na osoby, które zakupiły te repliki z gunfire i specshopu dawno temu.

 

Pozdrawiam

Sus.

Link to post
Share on other sites

A ich przeróbka wizualna ani trochę mi się nie podoba.

 

To już zależy od tego, czy lubimy realistycznie wyglądające kawałki wyśmiganej stali i drewna, czy lśniące cacuszka w pomarańczowym drewienku. A oksydy nie usunęli, a dosyć realistycznie wytarli. Według mnie - genialna przeróbka, czy warta dwustu dolców... Sprawa indywidualna. Wersja snajperska ma oryginalnie pomarańczowe drewno jak w zabawce, jeśli dobrze pamiętam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...