Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ARIES OUTDOOR


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obiecane zdjęcia, prototyp TR90, brak owijki na uchwytach głównych:

th_smallDSCF0256.jpg th_smallDSCF0251.jpg th_smallDSCF0252.jpg

 

Cordura 770dtex IRR, taśmy poliamidowe IRR, zamek główny 10 mm, zamki w kieszeniach 8mm (zamki KROKO), 96 litrów, 72 litry w komorze głównej, 5 kieszeni zewnętrznych, podwójne dno, większość środka podszyta ortalionem, szelki do transportu, 4 uchwyty, główne naszyte pod kątem dwa panele PALS 4x7.

Prawdopodobnie zostanie materiału, jeśli będzie zainteresowanie kilka sztuk pojawi się na sklepie. Cena detaliczna około 350 pln. Możliwe drobne zmiany na życzenie.

 

EDIT

Zmiana wystroju strony sklepu.

Edited by ARIES OUTDOOR
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Guest Mati13k

Hmm, mam pomysł. Spróbuj uszyć ładny kapelusz w MC z krótkim rondem, wentylatorami, rzepami na kocie oczy i znacznik IR na górze, a jeśli cena będzie fajna, to go kupię. :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

to i ja się pochwale :smile:

 

oto ciras flyyea w ranger greenie i cargo, kieszeń na gruche i podwójny shingiel na magi do scara h od ariesa. kolory bardzo podobne, jakoś wykonania bardzo dobra, tak samo jak kontakt i sprawne szycie. polecam, i na pewno przy przypływie gotówki zamówie jeszcze pare rzeczy :smile:

 

dscn3949b.jpg

 

dscn3950j.jpg

Link to post
Share on other sites

A jednak umiesz :), obecnie na stronie masz: Rękaw na pas profilowany z pasem półsztywnym, to dość specyficzna konstrukcja, to co dałeś powyżej jest mniej rozbudowane :)

 

Nazwa bardzo fajna,

jak z rozmiarem? ustala się przy zamówieniu czy są jakieś określone z góry.

możesz dać jeszcze fotkę drugiej strony?

 

Jaka cena?

Link to post
Share on other sites

Pas ma 84 cm długości plus klamra więc minimalny obwód pasa to około 87-90 cm. Do 110, może 115 w pasie obsłuży (nie mam dojścia do takiego modela.). Od spodu siatka dystansowa 3mm, w środku pianka sieciowana 10 mm. Cześć pistoletowa pasa sztywna.

 

th_IMG_5234.jpg

 

W sprawie ceny zapraszam na mail, bo na razie pas nie pojawi się w stałej ofercie sklepu. Jest niższa niż pas profilowany.

Edited by ARIES OUTDOOR
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Zdecydowanie przez email.

MC jest resztka. Ten projekt pochłoną większość.

th_torbatrmc.jpg

Owa resztka zapewne na takie zamówienie by wystarczyła.Tylko nie wiem o jakie ładownice emkowe chodzi. Zapraszam na email.

Z materiałami jest tak. Co ma Orkan Tactical mam i ja, jednak nowe lub niestandardowe kolory ściągam tylko dla większych zamówień.

Podstawowym jest i będzie Ranger Green w gramaturze 560dtex. Pod ten materiał mam opracowane techniki i custom tworzy się szybciej, oczywiście mowa o niestandardowych pomysłach klienta. Również pod ten kolor mam komplet dodatków w zieleniach. Z Tan i czarnym bywa różnie, część jest, część trzeba ściągać, co znów wydłuża realizację zamówienia.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Zanim zrobi, z ARIES przyszłyby trzy customowe zamówienia. ;)

 

 

Do mnie przyszedł niedawno customowy pas od Wukiego. Kontakt perfekcyjny, wyszło trochę śmiesznie, bo ja z Wukaszem miał lepszy kontakt niż on ze mną (dużo spraw na łeb się nałożyło). No ale w końcu się udało, paczka jest u mnie, i już widzę, że nie jest ostatnia. Widać, że ktoś tutaj jest perfekcjonistą, niektóre patenty (np. niby prosta, ale skuteczna regulacja szelek) naprawdę zasługują na uznanie. Ogólnie bardzo polecam.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dzięki zainfo, już się dogadałem z PSTG.

 

Strasznie lubię produkty Kthulha i mam wiele z nich, ale w ostatnim czasie z jego firmą dzieje się coś złego. Coraz częściej daje ciała z terminami i dotrzymywaniem obietnic...

 

To nie jest temat o PSTG, dlatego proszę o zachowanie takich komentarzy dla siebie, albo o pisanie ich w odpowiednich tematach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...