Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka komora hop up do M4 Boyia?


Recommended Posts

Witam. Utworzyłem temat, ponieważ mam nadzieję, że ktoś z doświadczonych airsoftowców doradzi mi w wyborze komory hop-up do mojej emki.

Nie mam dużego budżetu, więc proszę o propozycje komór kosztujących max. 50-70zł. W replike wymieniana była tylko guma hopa na guardera czarnego i lufa prec. JBU 6.01 363mm.

Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Czemu chcesz zmienić komore??

 

Jeśli nie masz kup, czerwonego Elementa.

 

Jak masz stock to zostaw....

 

Polecam kupić zieloną gumke G&G, i dysze DF mosiężną. Mam i jest idealna szczelność....

 

W sumie to montowałem je w kilku replikach, ale w P&J też daje dobrą szczelność :)

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Czemu chcesz zmienić komore??

 

Jeśli nie masz kup, czerwonego Elementa.

 

Jak masz stock to zostaw....

 

Polecam kupić zieloną gumke G&G, i dysze DF mosiężną. Mam i jest idealna szczelność....

 

W sumie to montowałem je w kilku replikach, ale w P&J też daje dobrą szczelność :)

 

Pzdr.

Komorę chcę zmienić, ponieważ co jakiś czas replika strzela mi dwiema kulkami, i myślę, że jest to jej wina, bo podaje o jedną kulkę za dużo.

Link to post
Share on other sites

Uważam, ze podwójna kulka to nie wina komory, a jej ustawienia względem gb, czyli np dysze do emek występują w dwóch długościach, a i kołnierz gumy kołnierzowi nierówny i np dając za krótką, lub z fazą niezgrywająca się z kołnierzem możesz mieć właśnie taki efekt. A zdarzają się np puste strzały??

Link to post
Share on other sites

Komorę chcę zmienić, ponieważ co jakiś czas replika strzela mi dwiema kulkami, i myślę, że jest to jej wina, bo podaje o jedną kulkę za dużo.

 

 

No to ja bym stawiał, że to nie wina komory :P....

 

Albo kołnierz jest usyfiony smarem(częste w replikach Chinoli- nie napisałeś ile ją masz.) lub już się wyrobił...

 

Próbowałeś zmienić samą gumke...

 

Tak jak pisałem

 

Polecam kupić zieloną gumke G&G, i dysze DF mosiężną. Mam i jest idealna szczelność....

 

Pzdr.

Edited by bamper12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...