Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 od pj


Recommended Posts

Witam!

Po dłuższej przerwie postanowiłem wrocic do asg, chciałem kupić jakas m4 bo zawsze mi się podobały ( wcześniej goniłem z gazowym rugerem)

Na allegro znalazłem całkiem ciekawie wyglądającą aukcję : http://allegro.pl/m4-ris-fullmetal-pj-precka-6x-low-cap-lipol-420fps-i1964081949.html

Co myślicie natemat tej repliki? Czy jest warta swojej ceny i czy wprowadzone modyfikacje mogą negatywnie wpłynąćna jej zywotnosc?

 

Ewentualnie jaką broń do 800zł moglibyście mi polecic? Nie musi być to koniecznie m4, ale ak-47 nie wchodzi w gre, za dużo jest już tego na rynku :)

 

pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Link to post
Share on other sites

Zmieniłem zdanie co do kałaszy :)

Mam okazję kupić ak-74 CM048.M za 500zł,(nowa na 12m gwarancji) myśle ,ze jest to okazja. Tylko różni się trochę wyglądem od tych np. na taiwangun.com (kolba ma wydrążony tak jakby rowek na środku). Postaram się wrzucic zdjęcia wieczorem to okiem fachowca ktoś z was może by stwierdził o co chodzi :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak eMka do 800 zł to myślę że KWA będzie dobre.

http://www.asg.com.pl/LMT_Defender_Patrol_Carbine_M4_Commando_ASGKWA,p,5236.php

Ja mam długą M16 akurat, ale myślę że dużej różnicy w strzelaniu nie będzie. Zasięg myślę że ponad 60 metrów w stocku (bez miarki, może być i więcej), testy zrobię po świętach. :) Podobno bardzo wytrzymałe są.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...